Jelić Tours, Prnjavor

Autor Marko_BL417, 28 06, 2017, 20:22:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

šta bi na kraju sa novom Setrom i linijom, jel rade?

Marko_BL417

Setra 415 HD je u firmi a za liniju ne znam ni koja je u pitanju

The_Dubster

najavljena od 10. aprila za Bregenz i St.Gallen iz Dervente i dalje...

Marko_BL417

Mini prinova, vjerovatno ex. PostAuto CH


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

kad im je ovaj Sprinter dosao?
a jel iko vidio njihov bus na ovoj međunarodnoj liniji?

Slavisa


The_Dubster

#52
prevoznik sa sigurno najegzotičnijim vozilima u floti u cijeloj državi :D

Dok i dalje čekamo informacije o međunarodnoj liniji i Setri 415 HD, da probamo srediti vozni park po registracijama, modelima, gdje je šta prodano kojih registracija i kome, a šta je rashodovano.

Znam da su sigurno prodani/rashodovani Setra 309 HD, niski Euroliner, barem jedan Conecto, Transliner, Otokar, a možda i Fiati...

Marko_BL417

Vozni park je ažuriran, hvala rukovodstvu firme na informacijama. Obje male Zonde su rashodovane a ista sudbina čeka i veliku. Setra S 415 HD je u radu, slike koje su ja mislim već i bile na forumu u temi o prinovama, ali evo da objavim i u ovoj temi. Godište 2011. broj mjesta samo 40, veliki prostor za noge







A sada spektakl, bus kojeg očekujem u BL već punih 6 godina, što na liniji što na vanrednim, bus koji sam zadnji put uslikao 2017. i moj omiljeni turistički bus, Setra S 417 HDH danas mi je ispozirala u Banjaluci na Malti. Moralo se to izdetaljisati, što zato što je nismo nikako imali na forumu (osim te slike iz 2017), što zato što krajem mjeseca napušta firmu i BiH i ode za Emirate. 2006. godište, 54+1+1






















Irizar Century

Plava Temsa je prodana u Prevoz Vučić
Armin Vučić

Marko_BL417

Danas u Banjaluci, vanredna vožnja, veliki pozdrav vozačima!


Slavisa


The hicMe

Daily prodan novoj firmi iz Tuzle, Emanet Tours.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!