Aktuelno - Info - Bus - Business - Afere

Autor Marko_BL417, 14 06, 2017, 01:54:34 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

mate


starliner

Prepoznao sam zeleni Van Hool, vec hocu da se napise koji je prevoznik.. Kad se vec imala njegova reportaza sa otvaranja BP nek ima i ovo kako se vozila iskljucuju zbog tehnicke neispravnosti..

Busfahrer

Ovo se moze svakom prevozniku iz BiH dogoditi jer prelaze ogromne kilometraze, ali ipak Kantic, CTS i TT uzimaju nove autobuse. Realno ovi autobusi od Halilovica su na zapadu prevazidjeni i odavno ih mijenjaju iako prave sigurno 3 4 puta manje kilometraze u turizmu od nasih linijskih prevoznika.

damir050

Ne mora da znaci , ako su  stari Autobusi , OK kod 80 % to je slucaj ,  Boze moj moze i kod  novi Autobusa da se desi .
Zato opomena Automehanicarima da vise povedu racuna  na ove sklopove

mate

Evo njega opet :o
Idi do svakog mehanicara i objasni mu sto ne smije zajebat 8)

Podgora

Mene nije jasno kako se ti prijevoznici zajebavaju sa ljudskim životima pare od karata u đep a bus ulozit ni centa

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


FIPI UNILINES

Kakve veze ima mehaničar ako gazda misli da nije potrebno da radi neke stvari. Mehaničari rade uglavnom šta kažu sefovi i gazde. Što znači da ako neće mehaničar da radi, može samo pedalu da dobije i oni će naći drugog koji hoće da radi.


Gazda nabavlja delove a ne mehaničar.

Busfahrer

Pazi nije to lose odrzavanje uredni su autobusi, problem je sto svi autobusi imaju puno kilometara, konkretno Halilovic mislim da ima dva autobusa dnevno za Njemacku, plus gdje su dodatni u sezoni. A nijedan autobus nije noviji od  7 8 god plus koliko kilometara je vec napravio. Jednostavno i ako imaju volju nemaju prostora za odrzavanje po zapadnim standardima

Marko_BL417

Pa kako po zapadu najnormalnije se vozaju Mercedesi O350, O404 pa čak i Setre 200; da se ne održavaju policija bi ih davno maknula sa puta... Dakle mogu se održavati i stariji busevi da mehanički budu tip-top, sve se može kad se hoće (primjer Krajišnik što vozi za Bregenz sa Setrama 215 HDH, Bakić isto tako, itd)

nick

Po meni se ovakve stavri ne mogu nicim opravdati. Ovo je krajnje bahato, neodgovorno da ne kazem skandalozno. Nema veze koji je prevoznik, ovakave stvari se ne smiju desavati!!

Podgora

Slazem se nadam se da ce Halilovica oplati po dzepu

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Marko_BL417

#26
Lijepa vijest stiže iz Krajine: Autoprevoz Kozarska Dubica, izgleda, konačno staje na noge. Kupio ga neki privatnik. To sam čuo na večerašnjem dnevniku RTRS. Kažu da će nastaviti sa djelatnošću kojom se i ranije Autoprevoz bavio, što znači da če i dalje putevima Balkana i Evrope krstariti autobusi, da li pod brendom Autooprevoza ili ove nove firme (počiinje sa A), vidjećemo... Ali jasno je jedno, agonija (stečaj) firme se završava a time i, nadam se, tortura rukovodstva nad radnicima.

FIPI UNILINES


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Djordje380

Emisija sat,patrola do Herceg Novog preko Bosne i Hercegovine.