Aktuelno - Info - Bus - Business - Afere

Autor Marko_BL417, 14 06, 2017, 01:54:34 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

#120
Citat: setra315gt-hd  u 23 10, 2018, 23:50:49 POSLIJEPODNE
Neobasova linija dok je isla za Stokholm uvihek su 3 vozaca vozila nikad nisu bila dva jer se sa dva vozaca ne moze uklopiti u vrijeme voznje.

Da, sad mi reče njihov radnik da su tri vozača, ali me je zbunilo to što sam uvijek viđao dva

Elem, ovdje je sve objašnjeno:

http://www.simplex.co.rs/index.php/sr/novisti-simplex-temerin/3-newsflash/120-radno-vreme-vozaca-kazne-tahograf-voznja-u-evropi-rezervni-delovi-kamion

Ima još negdje objašnjeno i za udvojenu posadu ali je pdf link pa ne mogu kopirati

Neoplan5217SHD

#121
Niste samo napomenuli da nema veze kolik vozaca ima u busu, taman kad bih bio pun bus vozaca nakon 21 sat morate stati. Znaci ako su dva vozaca zapocela voznju i ta ista dva vozaca se nalaze u busu, oni moraju izaci iz busa nakon 21 sat i bus moze nastaviti putovanje. Zato se posade mjenjaju u Njemackoj...
Inace su velike kazne po Njemackoj i EU za ove prekrsaje, jos uvijek nasi malo vrdaju sa listicima a i duplim digitalnim karticama ali i tome ce se uskoro stati u kraj...

Surinam

Pročitah link koji je MarkoBL  postavio, nešto baš nisam siguran koliko se može ispoštovati ovaj period od 10-11 sati odmora.

Marko_BL417


The_Dubster

ovaj tekst i članak su mi totalno neozbiljni.
Toliko neistine napisano da graniči sa normalnim. Usotalom dovoljno je vidjeti ko je potpisan na dnu hajmo nazvati "članka" i sve ti je jasno....

Marko_BL417

#125
Čuj, i meni je zbilja teško povjerovati u ovo, a sa druge strane kontam naivan sam ako ne vjerujem... Drugim riječima, ne znam šta da mislim u vezi ovoga, uzimajući u obzir kako se sve radnici zapošljavaju, kojim vezana i kanalima, ne bi me ovo čudilo, makar da u kombijima (gradskim Sprinterima 616) vidim nekog ko ima samo B

MAN464

Zna li tko kakva je veza Bakić reisena i AP Gradiška s obzirom da se je na prošlom forumu spominjalo da ih je upravo Bakić kupio a sad vidim da su od prošle godine u štrajku ? Hvala unaprijed. ;)

Surinam

PA kupio ih je Ostoja Bakić, međutim nema plata i radnici u štrajku.

Dok ovim u Bakić Resienu idu, doduše nezvanično, kuolarska priča.


Manas

Na području Republike Srpske se vrsi vandredna kontrola tehničke ispravnosti autobusa. Akcija traje do petka.



The_Dubster



The_Dubster

sve balkanska raja :D

najjače na 0:22 zamagljena registracija, a na 0:25 se vidi hahahaha