SONS, Istočno Sarajevo

Autor The_Dubster, 12 06, 2017, 19:33:36 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

sjedišta su ostavljena original, a i ovaj izgleda odlično


Slavisa


The hicMe

Tesko da će kad naići, putnika ima taman toliko da se može i sa kombijem 8+1 vozit
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!


Marko_BL417

Danas je bila na liniji, evo je premijerno, iznenadila me pa je sprijeda nisam stigao ulovit


The hicMe

Jesi li siguran da nije neka vanredna u pitanju? Viđam ih skoro svakodnevno i ne sjećam se da sam vidio nešto drugo osim Sprintera na liniji sigurno 10ak godina, super je ako pokušavaju privući putnike boljim autobusom. Voze li još uvijek liniju Pale-Trebinje?
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

#21
Iako nisam vidio tablu, 99,99% mislim da je linija (da ne kažem 100%). Polaze u 16:00 iz BL i idu tranzitom prema Tesliću a uslikao sam ga na tranzitu u 16:03 (bila je nedjelja pa nije bila gužva pa su baš brzo stigli tu do Delte, a da je bila gužva stigao bih uslikati i prednju stranu).

Pale (ili Istočno Sarajevo?) - Trebinje voze, sreću ih momci iz Dunavprevoza u Gacku, oni se vraćaju iz Trebinja za Novi Sad a SONS ide ka Trebinju

makljen1123

Zasto da ne  puste vozilo na liniju,taman naprave specifikacije i provjere potrosnju goriva i uporede sa Sprinterima.Sasvim  je i bilo ocekivati koji put da se pojavi upravo na liniji ovoj.

The hicMe

Obzirom da ih sretnem u prosjeku sa 6-7 putnika suludo je slati veći autobus od Sprintera.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The hicMe

#24
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!


The_Dubster


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster