Nered, Ljubljana

Autor Marko_BL417, 11 06, 2017, 01:59:12 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Adis

Vikend turu sam imao sa ovim malisanom po Istri (Buzet, Motovun, Hum...)








Adis

Spriner 519 CDI malo detaljnije, za putnike ima obicna vrata, isto kao i za vozaca..






















Adis


The hicMe

Da malo prekinemo Adisovu seriju
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Adis

E bas nek si druze, ja sam vec pomislio da sam malo naporan hehe.. Sladjan za volanom katnice, gdje si ga to ulovio? 😊

The hicMe

U blizini petlje na Rudniku(Ljubalju drzim u malom prstu ;D :P), slika je od srijede
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Adis

Nekoliko nocnih slika Feniksbusa.. 😊













I jedan BMC koji sluzi za neke skolske linije...




Adis

Setra na skijalistu Katschberg, ispred doma na Planici, i pred sjedistem firme..








Marko NS

Nek je sa srecom Adise novo radno mesto :)
Prelep bus si dobio sa jako lepo bojom , odlicne slike od tebe u ovoj temi bas :)

Adis

Hvala ti dragi Marko za lijepe zelje i komplimente.. 😊 da, moje prvo zaduzenje u karijeri je bas zlata vrijedno, poput boje koju nosi 😁 po svemu sudeci da je ex Optima tours Munchen. U Nomagu sam bio tacno 4 godine i za to vrijeme sam prema mojoj evidenciji vozio cc 80 autobusa. Nazalost nije bilo mogucnosti i prilike da zaduzim bus, i to je mozda odigralo najvecu ulogu u odluci da zamjenim firmu. A ima i ono da covjek nekad u zivotu jednostavno osjeti potrebu za nekom promjenom. Ovdje sam od prvog dana odmah zaduzio ovu ljepoticu, iako naravno po potrebi uskacem na neke druge buseve..

Adis

Setra prije par dana na aerodromu Marco Polo (Venezia), Iveco danas u drustvu Ferrarija u Kopru 😁












Adis

Otkako sam dosao u firmu imao sam priliku da par puta vozim ovog Tourisma, sad mogu reci da sam vozio skoro sve generacije ovog Mercedesovog modela.. na satu ima nesto manje od 1 200 000 km, osim nekoliko vanjskih ostecenja maksimalno je utegnut i odrzavan, a bivseg vlasnika kod kojeg je bio do prije 6-7 godina nije tesko prepoznati.. iznenadio sam se kvalitetom, cvrstocom i stabilnoscu ovog autobusa. Dok sam ga vozio imao sam osjecaj da vozim AUTOBUS u pravom smislu te rijeci, zao mi je sto iz godine u godinu kvaliteta materijala kod skoro svih proizvodjaca opada i sto autobusi postaju neke "cestne igrackice"..






makljen1123

Koje je godiste ovaj autobus?

Adis

Nazalost ne znam, ali pretpostavljam da je medju zadnjim serijama ove generacije, tamo negdje 2005-2006.. provjericu iduci put kad ga budem vozio

makljen1123

Ok ..Hvala ti, i ja sam pretpostavio tako.