Neoplan vs. Setra vs. Mercedes vs. MAN vs. ...

Autor Marko_BL417, 10 06, 2017, 03:55:39 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Kad bi motor Setre S 215 HD pričao, napričao bi se novom Travegu mnogo toga... mnogo mnogo... što novi Travego i njegov agregat ne mogu ni da zamisle


Marko_BL417

Dva banjalučka "rivala", otprilike isto godište i karakteristike




DadoR


DadoR


Slavisa




Slavisa


The_Dubster


Slavisa


Marko_BL417

Malo besmisleno poređenje, kao da porediš BMW serije 1 i serije 5

Od ova dva svaki je dobar za svoje potrebe

Slavisa

#266
A isto je besmisleno da ti odgovaraš na moj post, a par stranica prije je bilo poređenje Turističkog autobusa sa kombijem i kako tada nisi napisao da je besmisleno poređenje?

Marko_BL417

Znaš ono, šutiš šutiš i dođe vrijeme kad se mora nešto prokomentarisati

Eto da budeš zadovoljan reći ću da je besmisleno i što Belmin poredi velike autobuse sa kombijima, zna se koji je koji segment i po veličini (kombi/minibus, midibus, autobus, spratni bus) i po tipu prevoza (gradski, prigradski, turistički)

Slavisa

#268
Pa znam, ja sam tu taktiku i koristio ;D

Za tvoju informaciju nije to samo častni kolega Belmin objavio već ima dosta članova koji su to objavili.
A jednu se stvar čitavo vrijeme pitam, zašto si ti za ovo poređenje rekao da je besmisleno jer svakako tema nosi ime "proizvođač VS proizvođač"

Adis

#269
Hajmo decki da prekinemo bezpotrebnu raspravu sa usporedbom Neredovog BMC-a i jednog od zadnje pristiglih Man Intercity-ja kod Nomaga iz poslovne jedinice Kocevje.. na slici se vidi i fotograf 😊