Neoplan vs. Setra vs. Mercedes vs. MAN vs. ...

Autor Marko_BL417, 10 06, 2017, 03:55:39 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Adis

Sa prigradskog duela idemo na turisticki, Merc vs Setra...






Adis

Ista usporedba kao i u prethodnom postu, samo druga firma.. 😁


Slavisa


Marko_BL417


Servistrans_belmynn


Servistrans_belmynn


DadoR


Servistrans_belmynn


Slavisa


Marko_BL417

Ovaj desni se pri skretanju naginje više od ovog lijevog ;D ::)

Doki21


Marko_BL417

Dva visokoturistička autobusa približno iste dužine i visine (stoga i približno istog broja mjesta i kapaciteta za prtljag) i istog broja osovina (tzv. kraći troosovinci, 13m na tri osovine) - Van Hool Acron T916 vs. Mercedes Tourismo RHD-M/3 (pošto su bili jedan podalje od drugog postaviću ih ovako u dvije slike)




Adis

Ekipa da te skipa 😄 pet razlicitih proizvodjaca autobusa na jednoj slici, tri originalna turcina i dva njemca koji se prave u Turskoj.. mislim da se ne nadju bas cesto Otokar, Cobra i BMC na jednoj slici.. a sto se tice Neoplana, to je jedan od najslabijih koje sam vidio do sada sto se tice ocuvanosti.. Mislio sam ga detaljno poslikati bas kao sto sam nedavno slikao Citylinera Platin kojim sam bio odusevljen, ali nisam htio praviti negativnu reklamu prevozniku.. al sto jest jest, u KATASTROFALNOM je stanju.. Slika je nastala na parkingu u mjestu Cerkno, Slovenija..


MAN464

Taj Neoplan je original Njemac (od 2015. se počinju radit u Turskoj sad točno koji mjesec ne znam ali mislim sredina godina da je) i ima mislim jedno 15-16 godina i biće da je najstariji od ekipe na slici.

Ljepa slika :)

BVB :)

Adis

Hvala na ispravci 😊 mada ja bih ga sada nazvao "izlupani Slovenac" hehe