Rale Turs, Banja Luka

Autor Marko_BL417, 10 06, 2017, 01:26:19 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Veliki pozdrav za vesele vozače Rale Tursa!!!





Ovaj mali je, kažu, srce kompaanije :D




Marko_BL417


Marko_BL417

Prigradska linija 32, Banja Luka - Mišin Han - D. Piskavica






Marko_BL417

Ova dva Comforta su mi draga zbog registracija a ovaj prvi i zbog linije na kojoj vozi :D
















Marko_BL417

Drugi... Ne trudite se da shvatite simboliku registracija, to samo ja shvatam... ne shvata ni onaj zbog kog sam zavolio ova dva busa tj. ove dve rege :D Msm vjerovatno bi shvatio (tj. shvatila), al dok joj ne kažem ne vjerujem da će joj pasti na pamet :D














Marko_BL417

Evo još nekoliko buseva neke nismo imali

Imaju ukupno 6 Regia, tri zlatna i tri bijela. Evo jednog od njih malo detaljnije





















Drugi bijeli




Marko_BL417

Treći bijeli Regio



Dva zlatna imamo, evo trećeg u garaži



Od Lion's Cityja nam je falio samo ovaj A20, on vozi radnike, rijetko je na liniji



Vario ima baš dobra sjedišta (20+1), kamo sreće da je tako u svim mini i kombi-busevima







Te još nekoliko Comforta, ukupno ih je 7 (pet crvenih, jedan bijeli i jedan roskasti)









Za sam kraj još dvije grupne slike





Veliki pozdrav vozačima, mehaničarima i gazdi, te hvala na informacijama vezano za vozni park. Spisak voznog parka je ovdje.


Marko_BL417

Zadnji post u ovoj godini od mene neka bude ovdje, nova linija 33 i novo vozilo kod Raleta, Mercedes O818, uvoz iz Njemačke, 2007. godište, turistička Vogel sjedišta 27+1+1, retarder, tempomat, frižider
















Marko_BL417

Prinova ex. Viva Travel, ex. Žak Tours, kupljen za potrebe linije 33


Marko_BL417


Slavisa


Ognjen07



Ognjen07

#29