Autotransport, Ljubuški

Autor The_Dubster, 19 10, 2015, 21:11:48 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster


Autotransport d.o.o. Ljubuški   
Tina Ujevića b.b.                               
88320 Ljubuški                                 
Tel.:      + 387 39 831 120             
Fax.:     + 387 39 831 120


Prodani su neki Grafovi, pa me zanima kome tačno (2-3 su stigla u Avis?) i koliko ih je otišlo, te je li šta od ovih novijih nabavku u AH registrovano na ovu firmu?

Ahmed


The_Dubster


The_Dubster


The_Dubster


The hicMe

Gdje im je završio Lion's Star? Manojlović?

Vozni park im sad izgleda otprilike ovako:
5 - Renault Ares
1 - Irisbus Ares
1 - Mercedes Citaro O530 LU
2 - Iveco Daily 50C13
1 - Iveco Daily 50C15
1 - Iveco Daily 65C15
1 - Peugeot Boxer
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Irizar Century

#6
Manojlovićev Lions Star je ex.Smiljić

moguće da je od ovih završio u Mega travelu i kasnije na otpadu u Šijama
Armin Vučić

The_Dubster

Mega travel je uzela od Rame MANa, nije od Autoherca

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

e to ne znam... to bi mozda Marko mogao znat?

MAN464

Lions star je završio u Bukaltransu :D  :)

Elvoo01


FFBikerSa

Ovo sam postao i u sekciji za PJ Grude/Čapljina, ali pošto se tema tiče i Ljubuškog...

Meni stvarno nije jasna neposlovnost Autoherca Grude (i Autotransporta Ljubuški - u krajnjem slučaju su oba poduzeća članovi iste grupacije), kao i Turističke zajednice HNK/Ž, da linija Čapljina - Ljubuški saobraća samo radnim danom, ne i vikendom, i ovako rijetko, i da nije uopće koordinirana ni sa vremenima dolaska i odlaska voza Sarajevo - Mostar - Čapljina, kao ni sa autobusima Mostar - Čapljina i Mostar - Ljubuški:



kao i da se na stranicama Turistične zajednice ne može pronaći nikakve informacije za turiste koji dolaze u Mostar, željeli bi posjetiti vodopad Kravice, a ne raspolažu vlastitim prijevozom niti žele (ili si mogu priuštiti) da iznajme rent a car ili uplate neki organizirani aranžman za izlet. Isto važi i za one koji bi iz Mostara do Blagaja, Počitelja, Stoca, Međugorja.

Pa ne očekuju valjda da će netko tko nije iz Mostara (ili iz BiH) i ne poznaje naš jezik, kopati po stranicama Mostar Bus-a, pretraživati redove vožnje na stranici Federalnog ministarstva prometa i komunikacija, ili onoj Ministarstva prometa i veza HNK/Ž (na kojoj su, usput, najsvježiji oni iz 2017. godine)???

Ja lično često dajem savjete ovog tipa na Trip Advisor-u - ali šta reći ljudima? Ni autobusni kolodvor Mostar Istok ni Zapad nemaju vlastite stranice sa informacijama.
TripAdvisor Destination Expert za Bosnu i Hercegovinu

Elvoo01


The_Dubster

Izgleda da je stigao i minimum jedan Isuzu Turquoise