Mercedes Travego

Autor The_Dubster, 25 04, 2017, 21:42:43 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

Nešto između :D

od babe naprave curicu, ali nekad znaju i pretjerat vala...

Irizar Century

#31
Da citiram Izeta Fazlinovića "98 % tebi sve ostalo njemu" tako i ovdje je po meni ovo 98 % kič a sve ostalo ljepota.

Konkretno na Travegu sa slike mi se ne dopada zadnji dio jer ima previše žute boje te mislim da je u stop svijetlima totalno nepotrebna.
Izgleda kao da su ga djeca u obdaništu bojila .
Još jedna mana ovom busu jeste kilometraža jedno 2-3 i kusur miliona sigurno
Ove štrajfne po gumama mi se također ne dopadaju.

Ali opet je stvar ukusa
Armin Vučić

Marko NS

Previse preteruju iskreno na te dodatne stvari koje ne cine bus nista lepsim , trude se da sakriju godine ali ne znam , zanimljivo je da se to u vecini slucajeva moze samo kod njih da vide da od starog busa prave nov.

Servistrans_belmynn


Marko_BL417

Super High Decker vs. Regular High Decker


Marko_BL417

Prvo da vam se zahvalim što ste podijelili sliku na društvene mreže, a onda da stavim fokus na opis slike i da pitam upućene, budući da se više puta podvlačilo da je zadnji njemački Mercedes bio O404. On se prestao proizvoditi 1999. a tad se počeo proizvoditi Travego RHD prema tome nema šanse da se Travego proizvodio u Njemačkoj, pa ni prvi primjerci. Da li je posrijedi greška ili sam ja nešto krivo pokopčao?


The_Dubster

Pošto sam ja pravio objavio da pojasnim zaokruženo - bilo je u smislu naših gazda i vozača koji tako klasifikuju auta. isto kao bi stavili sliku Lion's Coacha i Fortune. Jedan bi bio Švabo, drugi Turčin. Al hajd ti to dokaži... Ko kad se vozao Sanos, svi ga zvali Mercedes, nikako Sanos hahaha


A za proizvodnju pitanje, ne znam, nisam stručan za Merc

amfan

Prva generacija Travega radila se u Njemačkoj, ostale u Turskoj.
Paško @ www.autobusi.org

Irizar Century

Armin Vučić

Daniel12

Druga generacija Tavega se je radila u Njemačkoj i Turskoj .

Marko_BL417

Koliko i ko u BiH ima Travega 2. generacije RHD bilo koje dužine

Irizar Century

#41
Imaju 4

Dvoosovinci: Farre, Jonuzović, TMT Tours
Troosovinac: Ćićko
Armin Vučić

MAN464

Ima i Toni travel travega isti kao u TMTa uzeti isti dan u Darojkovića

The_Dubster

Imaš Turčine kod Hukića, Lagune i Miškića

Marko_BL417

Pitam za RHD a ne za SHD

Hvala, a T.M.T. ima Travega i u RHD izvedbi?

Ako nema, onda TMT-ov i Toni Travelov otpadaju jer su RH, a RH postoji samo u prvoj generaciji

Danas u banjalučki region stigao prvi Travego II generacije, konkretno troosovinac :D Večeras detaljne slike.