Biss tours, Zenica - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 19 10, 2015, 20:55:10 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

Daniel12

Relation: Flixbus N971: Dortmund <=> Sarajewo (8419394)

mate

Upravo tako, a svatko tko prati zna da na Flix tablama ne stoji početna stanica ::) Pajdo fala na odgovoru prije mene...

A moglo se i pogledati tri posta ranije pa bi se vidjelo odakle je bus krenuo (ista linija u kontra smjeru i drugi bus ;D)

obolstrade

N116/3 su na novim tablicama jel neko zna koji je koje tablice dobio i da napise pored starih tablica kako glase nove

mate

Ne sumnjam ja u njih - sposobna je to ekipa. Gledajuci linije za A (Bec i Linz) su im uvijek bile jako dobro popunjene prije korone, jos su Bec krenuli voziti i 2x dnevno, vise sam ja isao na fokus da ih je Flix unazadio, jer moraju voziti samo ono što Flix odredi, jer ih isti i plaća za te linije...
Da nema Flixa, mislim da bi Kantić imao ozbiljnog konkurenta na D u vidu Bissa...

Daniel12

Pa Biss obče nebi trebal flixa. U EU bi sa svojo slovensko firmo bil sam sebi kooperant i problem riješeni isto i Centro.
Šteta kako jim je Flix propastil linije. Mate slažem se  Biss ima vrhunsko ekipo

Manas

TTT je malo zivnuo kako su poceli voziti za sebe,a ostao kao u nekom dogovoru sa Flixom oko prodaje karti. Najveći gubitnici izgleda ostaju CTS, Biss i Globtur.

m_junuzovic


The hicMe

Počela je opet da vozi linija Sarajevo-Pula, četvrtkom i nedeljom iz BiH, a ponedeljkom i srijedom iz Hr.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

Ko im je kooperant?

Pretpostavljam da voze s kooperantom, Biss nedeljom odavde, ponedeljkom od tamo, a kooperant srijedom iz Hrvatske a četvrtkom odavde

Daniel12

Krivo predpostavljalaš. Biss ti je sam sebi kooperant sa svojo slovensko firmo

nick

Sarajevo-Pula je kooperant Fils Pula, koji takodjer vozier ovu liniju.

The hicMe

Sreo sam već par puta autobuse Filsa, ali nisam uspio pročitati tablu jer je mrak bio..
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

akz

Upravo to, Fils im je kooperant, koji srijedom vozi iz Pule, četvrtkom iz Sarajeva, Biss vozi nedjeljom iz Sarajeva, ponedjeljkom iz Pule. Vareš - Zagreb još nisu krenuli voziti


The_Dubster

Prinove.
Vidi se na maglenkama plave boje, dakle ex-Črnja.
Sad će biti ovih MANova ko u priči ex-Črnja jer su vraćeni pa cijena bagatelna

Pametan potez u svakom slučaju... Tipiziran vp, mlada vozila,a jeftino. Odlična kombinacija