Jugoprevoz, Gacko

Autor The_Dubster, 19 05, 2017, 22:32:45 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

MAN464

Inace ovaj drugi tourismo nije bio redizajn nego mu je stavljena maska sa novijeg modela, jesu kupili crvenu scaniu ili. Hvala za info :) jedan tourismo im je bio ex pap tours a drugi autoherc :)


BVB

Manas


Putnik888

#32
Kupili su Scaniu, jedno vrijeme je vozila na liniji Tb-Ns i Tb-Bn, medjutim zadnjih pola godine stoji na krugu firme, kako sam saznao imaju neki problem sa registracijom, vjerovatno problem u papirologiji prethodnog vlasnika... Imaju jos Man Cobra midi bus ex Aquarelle, par VW transportera, Mercedes Vito sa kojim rade lokal... Man Fr je prodat ima godina i jace

Marko_BL417


The_Dubster

i od koga je taj stigao uopće, jer ih nema više toliko u BiH uopće?

Marko_BL417


Marko_BL417


The_Dubster

nije bio kod Bakića. Nego je kopirap šemu?

Manas

Mislim na sjedistima ili na zadnjoj strani pise prijasnji vlasnik, nisam siguran al mislim da je Bakic.

Busfahrer

Imao je Bakic i Mana, cini mi se da je ovaj Man bio kod nekog iz BL mislim Autoprevoz a i dalje je pisalo na vratima Ostoja Bakic....

Marko_BL417

#40
A da, jeste APBL imao ovakvog, na ovom zlatnom dijelu pisalo Autoprevoz crvenom bojom njihovim fontom

Znači nejasno je:
Da li je to baš taj bus što je bio kod APBL (ja mislim da jeste, tim više što je valjda jedini u ovakvoj šemi)
Da li je bio kod Bakića (ili regan na Bakića)
Da li je bio kod Jugoprevoz Gacko
Kod koga je sada

Busfahrer

Bio je na Bakica u Njemackoj, ali to je prije vise od 20god.
Pretpostavljam da ga je APBL uvezao

Putnik888

Man je prije jugoprevoza vozio za nekog prevoznika iz Trebinja, prije toga je bio u firmi Domuz Trans, a po kolor Semi siguran sam da je bio kod Bakica, identicna sema je kao kod njegovih setri

Marko_BL417

Hvala, a gdje je sad, jel još kod vas?

Putnik888

Mislim da nije u Jugoprevozu vise, ne gledam ga po Gacku vec Duzi period, a vozili su lokal sa njim