Servistrans_belmynn

Autor Servistrans_belmynn, 17 05, 2017, 21:34:28 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Servistrans_belmynn

Vecerasnje slike su sa relacije Herceg Novi - Budva u periodu 13.07. - 17.07.
Već sutra idem istom rutom po novi "materijal"  :D

The_Dubster

Standardno - dobar materijal.

Sretan put, fin provod i dosta buseva :)

Servistrans_belmynn

Vecerasnje slike su sa relacije Herceg Novi - Budva u periodu 23.07. - 25.07.
Naredni "lov" bi trebao biti po nekim članicama EU  8)

Servistrans_belmynn

Današnje slike su sa relacije BIH - Njemačka u 2 navrata. Neke nisu ispale fino zbog teskih uslova slikanja na autoputu u pokretu ali mislim da mogu proci

mate

Doktorski odrađeno kao i inače ;)

Servistrans_belmynn

Veliki povratak na BHBus scenu haha. Zbog velikih obaveza oko fakulteta malo sam pauzirao. Vecerasnje slike su sa raznih lokacija i datuma. Uzivajte  :D

The_Dubster

Sam se ti školuj, neće busevi nigdje pobjeć :P

Sretno sa parcijalama i ispitima :D

Servistrans_belmynn

Sve maloprije objavljene fotografije (osim par zadnjih iz Viteza) su sa Igmana. Vidio sam da nisam uslikao jednu Scaniu iz Slovenije i jedan Ragbetov Sprinter. Svi ostali autobusi su "zabiljezeni"

Manas

Svaka čast. Jesi li imao do sad nekih problema oko slikanja?

Servistrans_belmynn

Samo jedno neugodno iskustvo na onom parkingu na izlazu iz Sarajeva prema Palama pored onog restorana. Ostalo sve bez problema

mate

Doktorski odrađeno, zanimljivi i šaroliki busevi...samo jedno pitanje - koji je povod tolikim busevima na Igmanu, pretpostavljam zbog natpisa nekakvo obilježavanje?

A što se tiče neugodnih iskustava, mislim da vremenom i to postaje sve rijeđa pojava, svi većinom znaju za sve forume, portale, Facebook stranice i svi znaju za čeg služi fotka...ja moram ekipu iz BEX DJ sa Zagreba fotkat, budući su tražili fotku s novog kolodvora u SB ;D

Servistrans_belmynn


Slavisa

Kolega sretan rođendan, sve najboljee ;)

The_Dubster


Servistrans_belmynn