Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

#60
Citat: obolstrade  u 10 06, 2017, 17:54:12 POSLIJEPODNE
Mislim na onog K31-J-160. A boja nit je zelena nit plava. Juce navece ode za Brcko vidim da ima jednokrilna vrata nazad, a registracije nisam vidio pa zato pitam da li neko nesto zna. A Adnan bi trebao znat dali je neka prinova u pitanju

To je ovaj, meni je ovo plavo...





Slike su od 2014/2015. a na istoj liniji je sad u petak bio Visigo.


Busfahrer

Cijena karte u jednom pravcu 79eur povratna plus 79eur, meni je tako na sajtu izaslo

Marko NS

Ja mislim da je to prvi Aytas u Flixbusu osim ako ih nema u Spaniji.
Koje je on Godiste u opste ? Izgleda poprilino novo .
Hvala unapred.  :D :D



damir050

Imam jedno pitanje ,Dali se zna  dali CTS vrsi  prevoz Sarajevo - Dortmund , Bez ovih Zelenih

nick

Da! Samo u kooperaciji sa Flixom. I ne idu vise do Dortmunda, nego do Kelna. Ostalo kao sto je i bilo, svracaju u Ljubljanu za razliku od Biss Toursa. Vrijeme polaska kao sto je i bilo. Tako je i na linijama za Berlin i Hamburg

damir050

#68
Znaci po ovom tvom postu ,Ne  svracaju u Düsseldorf ??

nick

Svracaju i u Dizeldorf i u Dortmund. Zeznuo sam se, izvinjavam se! Znaci, sve kao sto je i bilo prije, samo je dosao jos i Biss Tours i oni ne ulaze u Ljubljanu za razliku od CTS. Obzirom da oboje voze sad u kooperaciji sa Flixom, ne vidim kakvu ti ulogu igra. Biss stigne brze u SA

damir050

Da  al  ja ,15 godina koristim tu Relaciju , mislim sa Centrotransom (Sada  Flixom )

damir050

Dali ista posada koja je vozila prije 1 god za Dortmund , Vozi i sada za Flix na liniji za Dortmund

np_97

#72
Naravno da ce voziti  , samo sto to sa Flixom jos uvijek nije pocelo , i dalje ide linija kao i prije ..

Busfahrer

Kakva je logika da idu dvije linije u ista vremena ili ce se Biss i Cts podijeliti da voze odredjdnim danima? Jel Cts dosad vozio svakodnevno za Njemacku?

nick

Da, vozili su uvijek svakodnevno. Ja polako gubim pregled svega  ;D  ;D
Ako sam dobro skontao, CTS sada vozi kao sto je i uvijek vozio sve linije, ali u kooperaciji sa Flixom... Sve Touringove linije vozi Globtour sam.