Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 11 Gosti pregledava ovu temu.

Dreamwalker

#45
Što je onda s Eurolinesom? Jako puno partnera ih je napustilo. Centrotrans, Volanbusz, Autotrans,...

obolstrade

Citat: damir050  u 07 06, 2017, 21:00:32 POSLIJEPODNE
Svaki region ima svoj  Font , To je  namjerno


Jojjj da mi je znati gdje se ti gasiš. Preaktivan si sa opterećivanjem raznih tema sa besmislicama. Svakoj glavi moraš bit kapa. A i ovi administratori su predobri kad te davno nisu banovali. Mislim stvarno Gospode Bože  ::)   ::)

The_Dubster

Nema zvanične potvrde da su napustili Eurolines, ali mislim da do toga neće ni doći, nego da će se naći kompromis koji je baš svima u interesu.

Adin_Sally

Prije par trenutaka jedan vozac iz Centrotransa mi je rekao da su napustili eurolines... :/
Čovjek se može izbaciti iz autobusa, ali autobus iz čovjeka nikad

m_junuzovic

Znači ako je ovo tačno, biće bukvalno re-brendiranje cijele firme?


The_Dubster

15.6. baš sudbonosan datum :D
Kreće ova linija u kooperaciji sa TT i APB, Semberija kreće sa linijom za Sloveniju, a Biss sa linijom od Flixa...

A malo ću se raspitati za ovu situaciju oko Eurolinesa

obolstrade

Kad mozemo saznat vrijeme polazaka sa stanica u koje ce ulaziti

obolstrade

Da li se meni ucinilo ili imamo jos jednog neoplana eurolinera 316/3 KL u njihovoj shemi, ili je onaj zeleni ofarban u njihovu shemu

The_Dubster


Marko_BL417


Marko NS

Ne pise na svakom Busu ovoliko veliko ko je prevoznik kao u slucaju sa Centrotransom. Pre neki dan sam video Albusovu Setru 431 DT Euro 6  i na njoj pise Albus tamo gde zakonski mora kod vrata dole .
Admine vi ste jedini ja mislim sto moze da sazna kakvi su uslovi u flixu i dali placaju po km ili kako . I koliko ne mislim na Centrotrans nego na uopstenu cenu .
Hvala unapred  :D

obolstrade

Citat: Marko_BL417  u 04 06, 2017, 00:28:45 PRIJEPODNE
Moguće je, kao što Kantić ima nekoliko pumpi ako se ne varam :?:


Mislim na onog K31-J-160. A boja nit je zelena nit plava. Juce navece ode za Brcko vidim da ima jednokrilna vrata nazad, a registracije nisam vidio pa zato pitam da li neko nesto zna. A Adnan bi trebao znat dali je neka prinova u pitanju

Manas

Nije prinova, to je stari..Prinove su MANovi Lion's Regio koji su stigli danas

The_Dubster