Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 11 Gosti pregledava ovu temu.

nick

Ljubljana ide preko Banja Luke. Skandinaviju i Benelux ne voze.
Zasto ne stave balončiće kao šemu na sve buseve, pogotovo novije? 🤷🏻‍♂️
Nekako mi jadno izgleda bez njih.

Manas

Danas je novi Neoplan otiso za Bec, samo ne znam jel preko Gradiske il Broda.

Marko_BL417

POZIV PENZIONERIMA PRIJEVOZA PUTNIKA

Povodom 74 godine postojanja i 59 godina uspješnog rada pod imenom Centrotrans, upućujemo poziv penzionerima prijevoza putnika na zajedničko druženje koje će se održati u subotu, 24.09.2022. godine sa početkom u 13 sati.

Druženje se organizira na Auto bazi Centrotransa, ul. Kurta Schorka 14 (Stup). Tom prilikom, našim dragim penzionerima uručit ćemo zaslužene poklone. Također, uručit ćemo i priznanja uposlenicima koji su navršili 10, 20, 30 ili 40 godina neprekidnog rada u kompaniji Centrotrans.

Molimo penzionere da svoj dolazak potvrde do 23.09.2022. godine na telefon 033 770 825 ili mail s.alic@centrotrans.com.

Vaš Centrotrans!

Izvor: facebook (Centrotrans DD Sarajevo - zvanična stranica)

MAN464

Htjedoh pitati ali nikako, ovaj crveni regio kad je došao imao je noviju masku (onaj manji broj rebara naprijed velika slova MAN) sad vidim da ima masku sa više rebara i sa manjim slovima, pa mu je to mjenjano?

Hvala ;)


BVB

The hicMe

I ona dva krem Regia od PPZa imaju ovu staru masku a ljubičasti euro6 stiker?!
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Crveni MAN je imao prije možda jedno godinu i po-dvije neki udes na povratku iz Bugojna pa su mu tad mjenjali masku (vidite da je na maski improvizirana ključaonica za masku).

a inače, ovo je bukvalno prvi ikad Euro 6 Regio i služio je kao testno vozilo te je u CTS stigao sa čini mi se ovako 35-40.000 km i fiksnim sjedištima. Onda je osim maske dobio i druga sjedišta - ona sa obaranjem iz Eurolinera od kolege ovdje sa foruma :P

Doki21

Jel su mu onda i vrata prva mjenjali, budući ima vrata od strarije serije :)

The_Dubster

napisao sam prvi euro 6, nisam napisao prvi redizajnirani ;)

Manas

Ja imam informaciju da je njemu prethodni vlasnik ubacio novi motor, da prvobitno nije bio E6.

I da, sjedista su mu ubacena iz pokojnog 383.

Irizar Century

#444
Jel još živ onaj Euroliner troax što je bio neke plavo-zelene boje ?

Armin Vučić

Manas

Svi Eurolineri su davno rashodovani i isjeceni.

The_Dubster

mozda je Regio i bio Euro 5, pa da mu je ubačen Euro 6 sa novim sistemima, ali je onda rađeno u MAN-u, jer pouzdano znam 100% da je bio na testiranju kod MAN Bus & Trucks povodom Euro 6 i da je preko Sejarija stigao u CTS

The_Dubster

Radio sam na voznom parku i glava me je zabolila, pa da probamo ovako :D
Koje su stare registracije ovih MANova:
1.


2.


3.


4.
Ne znam zašto, al moram samo linkovati sliku: https://imgur.com/YFwRfCe



Šta je sa ovim Slovencem?




Koje su stare tablice ovih Isuzua:
1.


2.





Jesu oba dvospratna MAN SD200 za rashod sekciju?

Pretpostavljam da su svi ovi za rashoda:
- MAN ÜL272
- Citylineri 116 i obični i H verzije
- Jetlineri
- Eurolineri
- kratki Centroliner
- Setra 312-ka
- svi Steyri
- svi Grafonje
- sve 303-ke
- Isuzu kečevi
- Renoi



Kakav je status Bosanka?

Mislim da su dva Mercedes Citaro FL CNG i dva zglobna Citara rashodovana, ali koja?

Javite ko šta zna od Centrolinera i Conecta šta je rashodovano?

Također mislim da je po barem jedan R07 i jedan R08 rashodovan?


javite šta još znate (rashodi, registracije, garažni brojevi...) :D

obolstrade

Sto se tice manova sledeca je situacija


A37 ex J23
A80 ex O80
O63 ex A39
Troax A36 je rashod
Slovenc ???

obolstrade

Ima jos jedan dvoosovinac man koji je promijenio table mislim da je onaj M01-J-354 sada pocinju na K41 a sto se tice troosovinaca ima greska u VP koju sam ja davno sugerirao a to je onaj sivi E58-T-185 pored kojeg pisu brojevi tablica od onog mana A36-J-601 koji je dobio nove tablice J28-E-088 a koji je sada rashod. Mislim da ce kolega Ado razumit sta treba popravit i jedan VDL je promijenio tablice pocinju na O90