Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

#390
Znači broj linije za Kakanj je 17-23 ??

I ja sam u prvi mah pomislio da je sat, jer ovakav format broja linije nema kod nas, a displej je podešen za naše (CTS-ove) potrebe

I ako može bez vrijeđanja

MAN464

#391
Jedno malo čudno pitanje ali eto  :-X

Sa Starlinerima 1 (novima) neznam do kada točno su se isporučivali e skuteri koji bi služili ajmo reć vozaču da obiđe nešto u gradu dok grupa razgledava itd itd itd...
Pošto je cts kupio starlinera 1 novog zanima me da li netko zna (manas?) je su li dobili taj skuter i jeli možda još tu ? To mi je nekako zanimljivo  :)
( mislim da je to ovakav bio http://databikes.com/infophoto/mz/charly___electric_scooters_zus_klappbar_new_battery-2001.html )

Usput jeli star2 opet u prometu?

The_Dubster

star 2 radi, a ovaj skuter nije došao koliko je meni poznato na star 1.

Manas

Da Star2 radi ima par mjeseci vec. Za Star1 ima jedna zanimljiva cinjenica da je medju prvim proizvedenim, ali je nakon kraceg vremena vracen Neoplanu zbog problema sa prokisnjavanjem i elektronikom. Poslije cini mi se godinu ili dvije je dosao zamjenski. E sad moguce uz tu prvu verziju da je doso i taj dodatak pa je poslije vracen.

MAN464

I ona prva flotna isporuka za auto Fischer je imala dosta problema pa su svi vraćani mislim, ali bila su to vremena kad su u Neoplani bas bas brinuli za kupca...

Manas

Pa morali su i brinuti kad se na novom vozilu dešavaju ti problemi. Zanimljivo da i dan danas Starlineri imaju problem sa prokisnjavanjem.

MAN464

#396
Nisam baš mislio da su se brinuli jer novo vozilo prokišnjava ( to se podrazumijeva novo auto - kvar naše kao proizvođača je da ga popravimo i to je to) ali sam mislio da su imali srdačniji i bolji pristup prema kupcima, pogledaj samo koliko su prilagođavali konstrukciju autobusa prema kupčevim specifikacijama, pogledaj samo standardne N116 i u koliko ih se varijanti može naći a da ne govorim da je vlasnik Konrad volio se vidjeti s mušterijama i čuti njih.
Nešto čega danas nema nažalost.

A problem pokišnjava je vezan mislim za staklene površine i to što se s vremenom spojevi olabave, mada mislim da ove zadnje godine nisu baš imali tih problema.

The_Dubster

Citat: MAN464srdačniji i bolji pristup prema kupcima, pogledaj samo koliko su prilagođavali konstrukciju autobusa prema kupčevim specifikacijama,

E upravo je to dovelo Neoplana do problema i prodaje MAN-u, kao i Viseon do bankrota... Al to je neka druga tema da ne idem puno u OT :P

Elvoo01

Jesu li sad zvanično samo Centrotrans dd, bez Eurolines?

Manas


Marko_BL417

Znači iz naziva podforuma i tema da se obriše Eurolines?

Manas

Centrotrans d.d. Sarajevo je trenutni naziv.

The_Dubster

Evo izmjenjeno je, uskoro ćemo i logotip izmjeniti.

The hicMe

Starliner kec utegnut, bas ga je bilo fino vidjeti opet sredjenog, definitivno bezvremenski dizajn.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

MAN464

Ovo je nekakvo moje misljenje naravno ne mora biti 100% točno . Nekako se mislim (referiram se na prije pandemije 2020.) da otkad su usli u igru sa flixbusom da su vise izgubili negoli dobili, sjecam se prije par godina da su imali dosta linija za njemačku i usto dosta putnika ok konkurencija je sad naravno se pojačala ali neznam, isto mi se čini da su na domaćem planu sto se tice linija nisu bas ko prije, kao da su se vise usmjerili na GP u Sarajevu dok TTT dosta raste sto se tice linija i to kvalitetno, CTS prije par godina je po meni imal daleko bolji flotu vozila za medunarodne linije negoli je ima sada (naravno i sada ima dobrih buseva ali ne u tolikim brojevima kao prije 10 godina). Također jeli star 2 vozi ?
Kazem opet ovo je samo neko moje zapazanje dosta mi je draga ova firma iako ih rijetko doduse vidam ali eto volio bih da netko s bas dobrim informacijama kaze nesto, otprilike znam da sve firme koje su kod nas u Hrvatskoj pocele s flixbusom radit (ali da su im dali linije) nisu profitirale .