Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Elvoo01

Bio je pun do zadnjeg mjesta, ali 90% su bili studenti

Manas

#376
 pretezno dva idu svako jutro, a uveli su i dva puta sedmicno vecernje polaske u 19h.


The_Dubster: sređivanje posta

Milcho

#377
Šta je sa Bosankom?

Čini mi se da sad neka druga firma vozi djecu oko Ilidže, što je obavljao Bosanko.

Manas


The_Dubster


mate

Ekipa koja je bliska CTSu - par pitanja - da li se i dalje ističu garažni brojevi na busevima, te da li su pojedini busevi mijenjali registarske tablice?

Manas

Ne isticu se gbr na busevima. Mislim da to ima nekolicina vozila u PGS. Sto se tice MGS registracije je promjenio A39T768 u O63A684, 601 je 088, 271 je 735, ostali mislim da su isti ostali.

Inace dosta vozila je rashodovano pa bit trebalo azurirat VP.

The_Dubster

pošalji mi na pp šta treba da se mjenja... dosta je i stiglo još nije upisano :D

Busfahrer

Jel Sprinter ide do Beca ili je presjedanje?
Nekad su isli sa dve velika autobusa svakodnevno za Bec?

Manas

Presjeda se u Gradišci. I sada ako ima dovoljan broj putnika idu dva autobusa, jedan na Brod, drugi na Gradišku.

Adis

Jedno pitanje: citao sam da je jedan 303 davno imao udes negdje na jadranskoj obali, gledao sam i slike i bus je bas skrsen bio.. zanima me da li je nekome poznato kako je doslo do nesrece i da li je bilo stradalih?


damir050

Ja mislim da se radi u  Satu ,Jel  Tehnicki je i to Izvodljivo

Manas

Kad covjek pomisli da ne mozes vecu glupost izvaliti, ti nas uvjeris u suprotno. To je broj linije.

damir050

Rekao  sam da se  i to  Moze Integrisati