Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster



Manas

Centrotrans poceo obavljati prevoz radnika Sarajevogasa

The_Dubster


Manas



mate

#201
Citat: The_Dubster
inače ovaj Eclipse danas slavi punih godinu dana rada u CTSu


@Dubster zar nije onaj sto je sad u Flix shemi #675, mislim da on slavi godinu dana u CTSu?

The_Dubster

eeeee može biti... nisam vidio registracije :D

mate

#203
Je taj je, znam kad sam ga slikao, bas su driveri rekli da je nov, da mu je prva tura, da bi nakon 3 mjeseca otisao u Flix shemu, ugl. vozi SA-Hamburg, ovaj sto si ti naveo je dosao koji mjesec prije kako sam upratio

The_Dubster

Registracije nova dva Turqa su T78-J-692 i T78-J-693

The_Dubster

Saopštenje za javnost iz CTS:

povodom rođendana kompanije Centrotrans Eurolines, za sve građane i turiste, pripremili smo besplatno panoramsko razgledanje grada, turističkim autobusom City bus. Vožnje će biti organizovane u subotu 21.04.2018. godine u 10:00, 12:00 i 14:00 sati sa polaskom iz ulice Zelenih beretki (ispred Saborne crkve). Besplatne autobuske karte, za sve polaske, putnici mogu preuzeti na info pultu pored autobusa.

MAN464

Preletio sam malo vozni park i vidjeh da su dva Lions Coacha u rashodu jeli to bila koja nesreća ili? Sorry ako je vec pisano o tome.

BTW danas im jedan Coach 3 osovine otisao ili odvezao turiste u Makarsku.

The_Dubster

Troosovinac je u rashodu jer je imao onaj udes 2016 u Binježevu i nije se pravio, a ovaj drugi nešto ne mogu da se sjetim 100% al msm da je bilo nešto oko motora kvar, pa je odlučeno da se rashoduje...

Manas

Ovaj 152 je ispravan radi na Beču..Ima u VP dosta rashodovanih auta,npr Neoplani 393, 464, 007 itd..

The_Dubster

onda je bio pred otpis ali su ga valjda rehabilitovali.

pošalji mi na pp izmjene za rashod pa da uvrstim