Centrotrans, Sarajevo - Razno/Diskusije

Autor The_Dubster, 18 10, 2015, 23:42:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster


Marko_BL417

Slikana je noćas na liniji za Dubrovnik, ima 49 mjesta za putnike

nick


Manas

#108
Ubrzo ce biti otvorena autoskola.. Kupljen je Ford Tranzit, dobio naljepnice. Kako je receno firma ce platiti obuku i izlazak na polaganje, a kandidat ce poslije toga dobiti posao i biti vezan ugovorom u slucaju napustanja.

Nezvanicno, dolaze jos dva VDLa..

Ovo bi mogla biti zadnja godina za stare Neoplane, a sta ce doci u zamjenu vidjet cemo. Neki Neoplani ce biti prebaceni u RJ, a neki isjeceni.

obolstrade

I ja sam danas dobio informaciju od jednog njihovog vozaca da će svi citylineri kako kojem ističe ragistracija bit odjavljeni

damir050

Oni  su  svoje  odradili , Ja se  sjecam  da  su  oni  medju prvim povezali Njemacku sa Bosnom

Marko_BL417

#111
Ford Tranzit je, pretpostavljam, za D1 podkategoriju?

Eurolineri se, valjda, ne računaju u stara vozila? Njih pretpostavljam, neće sjeći? Dobri su oni, i niski i SHD.

A što ne ostave nekog Jetlinera, Translinera ili Citylinera za autoškolu, za D kategoriju?

The_Dubster

Imam ja sliku Tranzita sa naljepnicama, ali prije včrs ništa :P
On je kupljen još prije par mjeseci ali je prekomandovan nedavno na autoškolu. Još jedan Cityliner će biti u službi autoškole

Marko_BL417

A koliko se isplati da se od više "poluispravnih" autobusa sastavi jedan ispravan?

Imaju 13 Citylinera 116 generacije, 5 Jetlinera i 11 Translinera.

Ovi Jetlineri i Translineri na oko i na uho izgledaju sasvim ok. Mislim da su i sjedišta zadovoljavajuća.

Pa nek od njih sastave po 3-4 Citylinera, Jetlinera i Translinera i nek ih prodaju nekim drugim prevozničkim formama, a ovo ostalo u željezo...

Isuzu Roybus i Isuzu Turkiz I gen. nek bace u željezo, dvice nek od njih 9 sastave 3-4 i prodaju, firmama za prevoz radnika ili tako nešto, a ovo ostalo u rashod

Imaju dosta Grafonja i Steyra, šta će sa njima?

Mercedese O303 komplet u rashod, jedva se kreću po putu.

Manas

Eurolineri ce ostati normalno, Starliner bi mogao biti prebacen u Fojnicu.. Vecina Neoplana ce biti prebacena u RJ, mozda par solidnih ostane u MGS

The_Dubster

Bice ovdje još post-bajramskih iznenađenja :D

Marko_BL417

#116
Pa za očekivati je :D Ali nešto zaobilaze EvoBus grupaciju :D :-\

Manas, u koju RJ će biti prebačeni ovi Neoplani?

I hajd opet popiši sve one radne jedinice i organizacione, poslovne kako već, slao si mi na pp na starom forumu ali je to otišlo ća' :/

Marko NS

Kao sto kaze Marko_BL417 bas nesto zaobilaze Evo Bus grupu  :D
Jel se neko vozio novim Futurama i kako im se cini kao vozilo ?

Manas

Imaju Radne jedinice:
RJ Visoko-Kakanj
RJ Fojnica-Kiseljak
RJ Olovo

Mozda neki Neoplani odu i u CTS IS.. Iako vjerujem da ce vecina u Zenici zavrsit  :D

Za VDL kazu da je veoma mali potrosac i za putnika odlican jer ima veliki razmak izmedju sjedista.

The_Dubster

Visoko i Kakanj su razdvojeni koliko ja znam?
A imaš i RJ Ilijaš