Redovne linije unutar BIH

Autor -SRKI, 16 05, 2017, 20:08:25 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Servistrans_belmynn


Manas


The_Dubster

moze neki direktniji link na fajl, meni opet ne otvara?


The_Dubster

prva stavka - CTS se žalio na liniju APB-a, jako čudno...

Čudno da se Semberija žalila Bugojno toursu na liniju GV/Uskoplje-Bijeljina, a znam da su u jako dobrim odnosima, barem su bili...



ostalo manje više ima smisla ko se kome žalio.



Vidim da je jako dosta linija i prošlo bez žalbi. Biće interesantno vidjeti ko će liniju zalediti, a ko je stvarno početi voziti..

Manas

Imas obrazloženje za zalbu, APB iz Vakufa za Jajce ide 20 minuta prije CTS/APBL.

Bugojno po ovom RV ide 5 minuta prije Semberije iz Zivinica, te 30 minuta prije iz Tuzle tako je ovo sasvim opravdano.

Marko_BL417

Mene interesuje kako prevoznici nisu svjesni da ulaze u zaštitno vrijeme drugog prevoznika i znajući to opet predlažu svoje polaske :?: A znaju da će se ovi žaliti i da će biti odbijeni :o

Dani

To su malo drukcije matematike. Ne bih o tome po forumu pisao

Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk


Almo88

#98
Pozdrav, da li prevoznici koji voze redovne linije unutar BIH moraju imati u svom vlasnistvu autobuse ili smiju iznajmiti od drugih prevoznika i voziti redovne linije,ugovoreni prevoz itd... mislim imaju li neka pravila oko toga?

Edit: Uređivanje i premještanje posta u odgovarajuću temu (moderator: Marko_BL417)

Srdjan

Pozdrav momci, treba mi jedna malo hitnija informacija.
Ko i kada vozi iz Banja Luke za Glamoc. Posto iz Beograda nema direktna linija za Glamoc pa me zanima ko iz Banja Luke vozi.
Hvala unapred i pozdrav!

Marko_BL417

Ja mislim da Kole Tours ide iz BL u 16h

Broj ASBL :  00387 51 922 000  oni sigurno znaju bolje

makljen1123

Banja Luka - Drvar dva polaska u 8.30h  i  17.15h ,izgleda da onaj u 15h ugasen.

Marko_BL417

Juče je popodnevni polazak iz Banjaluke za Kneževo odvezao MAN Lion's Star A01, na njemu su Mrkonjić Ekspresove oznake, ni jedna nije skinuta, ali je bio Transportov vozač i Transportova relacijska tabla.

Almo88

Pozdrav ljudi treba mi hitna informacija zna li neko kada vikendom imaju linije sa autobuske stanice u Sarajevu za Zenicu ili Zavidovice,treba mi satnica polazaka svih,mozete mi i u pp poslat.Hvala unaprijed na odgovoru

Dani

Zavidovici 09:00 15:25 19:00
Zenica 06:30 08:30 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30
Žepče 07:00 07:45 13:15 14:00 17:15 18:30

Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk