Redovne linije unutar BIH

Autor -SRKI, 16 05, 2017, 20:08:25 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

nick

Neki prevoznici koji voze medjunarodne linije koriste domace linije, kako bi sebi dovlacili putnike do odredjenih mjetsa pa nastavili dalje za inostranstvo.
Kantic Line se inace opasno siri, 01.12. otvaraju i 4. liniju za Njemacku, Istocno Sarajevo-Heilbronn cini mi se. Ici ce popodne.

nick

Citat: Busfahrer  u 13 11, 2018, 08:26:10 PRIJEPODNE
Jel ima uopste domacih linija koje su profitabilne i jel neka od ovih novih linija dobro funkcionise?
Ja mislim da je skuplja karta iz Sarajeva za Krajinu, nego za Njemacku, tako da...

Manas

Obzirom na cijenu karte, predjene kilometre, utrosak goriva, putarinu itd. kakva je zarada tu...

nick

Cesto raspravljamo upravo o tome. Ali ja uvijek kazem, sto bi vozili, ako im se ne isplati. Vjerovatno je masa putnika u pitanju. A i prevoznici redovno obnavljaju vozne parkove relativno novim i dobrim vozilima, manje vise...

FNX

Orašje - Sarajevo, od skoro će počet vozit Ljaljić

obolstrade

Ljaljic vec odavno vozi orasje sarajevo

Bzzz1

Ja mislim da Kalabrija Turs vozi za Orašje a ne Ljaljić

Manas

To je linija od Ljaljica al je Kalabria vozila umjesto njih. Prije par mjeseci Kalabria se povukla te je nastavio vozit Ljaljic sa onim crvenim minibusem.

Surinam

Kome je "Smiljić" prodao svoju liniju za Sarajevo? To jest, jel uopšte prodano ili su je samo ukinuli.

Manas

#39
Globtour vozi. Dva polaska iz Sarajeva i dva iz Banja Luke.

obolstrade

Kantic line je poceo voziti liniju Brcko Mostar evo par dana vec ide

Manas

Izgleda da su spojili sa linijom iz Bijeljine.. Koliko je to legalno vidjet cemo...

Marko_BL417

A gdje ide ta linija iz Bijeljine?

Manas

Isla je na pocetku cini mi se iz Bugojna, pa onda iz Travnika pa na kraju iz Viteza.. Vjerovatno ce normalno ko i do sad ici do Bijeljine, pa se vracati preko Brckog i mozda u Zenici da ne budu presjedali putnici koji idu za Travnik i Vitez, a dalje nastavljaju za Sarajevo i Mostar.. inace ta linija za Bijeljinu im je na prodaju...

Busfahrer

Koliko oni autobusa imaju? Kako sve pokrivaju