Redovne linije unutar BIH

Autor -SRKI, 16 05, 2017, 20:08:25 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

-SRKI

Pozdrav. znali ko imali kakva linija iz Banja LUke za Siroki Brijeg , znam za liniju u 11 sto Globtour vozi ali meni to neodgovra , pa ako neko zna unaprijed Hvala.

The_Dubster

Nista direktno, jedino da ganjaš ovu liniju za Mostar pa iz Mostara da hvataš neku vezu

piksi007

Pozdrav. Da li neko zna za liniju Banja Luka - Travnik, da li ima često ta linija?

The_Dubster

Mislim da ti je tu jedina veza Zeni tours sa Gradiška-Zenica i dijelom Globtour BL-Bugojno?

Marko_BL417

16:00h Centrotrans svaki dan. Ili doći do Donjeg Vakufa pa tamo hvatati bus za Travnik

The_Dubster

ah da, zaboravio sam vezu sa Sarajevom. Onda imaš iz Sarajeva i GB te AP BL

Marko_BL417

Globtour za Sarajevo ne ide na Donji Vakugf i Travnik već na Prnjavor, Derventu, Doboj i Zenicu

Cehajic

Ima Autoprevoz Banja Luka, ne znam kad kreće ali oko podne je u Sarajevu mlzda oko 2 ili 3 bude u Sarajevu

Irizar Century

#8
Direktna nema nijedna ali najbolji polazak je ovaj Autoprevoza BL jer kreću u jutarnjim satima iz BL i u Travniku si oko podne. CTS i Zeni imaju dosta kasnije polaske iz BL.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Armin Vučić

Manas

Autoprevoz krece 07:45 iz BL i oko 10:30 je u Travniku otprilike, a Centrotrans u 16 iz BL i u 19 je u Travniku. Karta ti vazi i za AP i za CTS jer je kooperacija.

Cehajic

Citat: Irizar Century  u 26 11, 2017, 08:43:16 PRIJEPODNE
Direktna nema nijedna ali najbolji polazak je ovaj Autoprevoza BL jer kreću u jutarnjim satima iz BL i u Travniku si oko podne. CTS i Zeni imaju dosta kasnije polaske iz BL.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Jesi li ti slučajno na aparatima? Pa kako bolan nema eto i sam pišeš o direktnoj liniji autoprevoza, centrotransa, zenija...

Marko_BL417

Ma vjerovatno misli da nema "direktna" linija Banja Luka - Ttavnik, već svi busevi prolaze kroz Travnik

Ahmed

Eme turs prodao liniju Bugojno - Bjeljina kupac je kantic sad koji ?

Irizar Century

Kantic Line je kupio liniju za Bijeljinu
Armin Vučić

student55

Ta Kanticeva linija krece iz Travnika  a ne iz Bugojna barem tako pise na relacijskoj tabli