Crna hronika

Autor The hicMe, 12 05, 2017, 00:56:15 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.



Controller

Citat:
nije citaro ničiji, piše da je slika ilustracija.zna li BL ekipa o kome se radi i koji bus?
AP-ov Citaro, ne znam koji gbr



The_Dubster



The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

akz

Neka me nitko krivo ne shvati, ali te migrante sve treba potrpati u teretni avion i vratiti ih odakle su došli u Europu...samo problemi i slično...
Od 2015.kada je krenulo da izvinete sranje sa njima, viđam ih svakakve...Žene i djeca su vam tu možda maksimalno 5 % prisutni...ovo su sve bagra rane 20te godine, spremni za ratovanje, silovanja i sl...Nadalje svi su materijalno potkovani i nikome od njih novaca ne manjka...oni koji nemaju love ostali su u svojim zemljama, a nama u Europu je stigla stoka koja misli ovdje nešto napraviti...Putin je najbolje rekao, ako oće u Rusiju, mogu ali po ruskim pravilima...Svako postupanje policije prema migrantima pozdravljam, jer nista nije bez razloga, pa tako ni policijsko postupanje...Ta migrantska bagra bi vas utopila u čaši vode da može...

Neke tzv.humanitarne udruge i udruge za ljudska prava pozivaju na solidarnost aludirajući na rat na ovim prostorima 91.-95....ali tu nema sličnosti...U to vrijeme se vidjeo što su progranici i izbjeglice...a ne ovo što se sada gura pod izbjeglice i sl.

Možda je retorika malo prežestoka, ali više mi je da izvinete dopizdilo što bagra hoće se na silu raspršiti po Europi...Pendrek majka...



The_Dubster

u dnevnicima je samo bila vijest da je bilo u Tuzli i da je firma iz Tuzle... Nadao sam se da će neko znati više...

Sreća u nesreći, firma vjerovatno nije kriva ništa.

Manas


The_Dubster