Crna hronika

Autor The hicMe, 12 05, 2017, 00:56:15 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 12 Gosti pregledava ovu temu.

Surinam

Pa zar oko svega pravite problem, te slike, te autoput, te magistrala, te bankina ...

Busfahrer

Na A8 crvena Astromega od Halilovica imala pozar. Nije izgorio cijeli bus, ali nisam vidio kolika je steta

akz

Ovakve situacije bi se sada nazalost mogle desavati, busevi vecinom stajali po 3 mjeseca i sad najednom krenuli...nadamo se samo da neće biti učestalo...

The_Dubster

Citat: SurinamPa zar oko svega pravite problem, te slike, te autoput, te magistrala, te bankina ...
eto vidiš... i sad kontaj kako je nama kad dođeš ovdje da se odmoriš malo i vidiš nešto zanimljivo, i onda gledaš postove gdje se ovi svađaju oko bankina i jel se vidi registracija i linijska tabla na busu ili ne....

viška postovi su obrisani i molim vas pridržavajte se tema.

Slavisa


mm123

Po relaciji rekao bih Central

Stefan_Rudic

#531
I ja bih rekao da je Centralov, ne samo po relaciji nego i po izgledu ploče sa brojem linije. Ovim je izgleda Central ostao bez jednog a sudeći prema spisku voznog parka i jedinog MAN-a Lion's Comfort, a ne znam da li je to ovaj koga sam slikao i postavio u temu sa slikama GP u BL ili je drugi https://i.postimg.cc/DZVwZXYZ/IMG-20200604-124905.jpg jer sam danas u gradu vidio jednog koji je ist-isti ovom koji je učestvovao u nesreći kao i ovom sa slike, samo mu nisam provjerio registracije.

Slavisa

Jeste to je taj što si slikao reg. O59-K-912

The_Dubster

Dobili smo informaciju u inbox na fb sa slikom da je planuo Bričićev Tourliner :(

The hicMe

Cini mi se da je nedavno gorila i jedna Grandova Skanija ex Biss :)
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

makljen1123

Citat: Stefan_Rudic  u 07 07, 2020, 18:03:48 POSLIJEPODNE
I ja bih rekao da je Centralov, ne samo po relaciji nego i po izgledu ploče sa brojem linije. Ovim je izgleda Central ostao bez jednog a sudeći prema spisku voznog parka i jedinog MAN-a Lion's Comfort, a ne znam da li je to ovaj koga sam slikao i postavio u temu sa slikama GP u BL ili je drugi https://i.postimg.cc/DZVwZXYZ/IMG-20200604-124905.jpg jer sam danas u gradu vidio jednog koji je ist-isti ovom koji je učestvovao u nesreći kao i ovom sa slike, samo mu nisam provjerio registracije.


Imaju jos jedan takav Man.Ovo je u sustini Aldemo turs,jer su Pavlovic i Aldemo kupili po pola Centrala.


mate

Jedna od Irizarki EuropaBusa rano jutros zavrsila na boku kod Karlovca
..