Crna hronika

Autor The hicMe, 12 05, 2017, 00:56:15 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Irizar Century

Ovo se desilo u subotu 29.6



Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

Armin Vučić

nick

I piše da su putnici nastavili put dalje ka Bugarskoj??? 🤔

Marko_BL417

Ne znam jel se spominjalo, Blagussova S 415 GT-HD imala udes, stoji na Smiljićevom parkingu






FNX


ja5ko


Marko_BL417


bake

Pise ispod sofersajbe oceanic.Lp

Cehajic

Kupjo ga Oceanic ima mozda pola godine

damir fido

Vidio sam ga parkiranog.Na prvi pogled nije puno stradao, vidi se malo nazad da je gorilo a sad kolika je realna šteta ne znam.Inace taj autobus nije puno radio, uglavnom vanredne kod Medexa.


Slavisa

Citat: Marko_BL417  u 03 08, 2019, 02:28:10 PRIJEPODNE
Ne znam jel se spominjalo, Blagussova S 415 GT-HD imala udes, stoji na Smiljićevom parkingu




Ja mislim da ona stoji od prosle godine (tacnije decembra prosle godine) kada je imala udes sa pasatom 7 u klasnicama

mate

Preneseno iz grupe s FB di sam član.

Citat:Jucer ujutro total sranje ispred hotela Hollywood u Sarajevu. Provaljeno u 4 slovenska autobusa, razbijeno podvozje iz kojeg su vukli izbeglice, tucnjava izmedu putnika i migranata..... a parkiraluste sa cuvarima i pod kamerana.

I pazi to u 4.30 ujutro su sa recepcije zvali vozace i vodice, da njima razbijaju buseve. Steta je bila konkretna 😥.
Cuvar je kolegici rekao samo: imam dvoje djece....

Pripazite i sretno

Jel to toliko da izvinete sranje u Sarajevu s migrantima pa da se dolazi do ovakvih scena? Kako kazem svugdje misljenje o ovoj temi, tako cu i ovdje reci, jako mali broj je onih koji ovdje su pod potrebom, daleko je to od izbjeglica za vrijeme proslog rata...Neka nitko ne zamjeri ali sve to treba potrpati u teretne avione i vratiti odakle su dosli, ili ih pustiti iznad Turske pa nek ponovo pokusaju doci...

The_Dubster

Ovo je izolovan incident.

Bilo je do sad da se zavlače ispod buseva i slično, ali ovo da razbijaju nije zabilježeno do sad i za svaku je osudu.

Ljetos smo kuba i ja sjedili sa još jednim kolegom kod Željezničke stanice i vidjeli su koliko ih ima i kakvi su tj. kao što kažeš - daleko je to od izbjeglica.... Al ne možeš ih nit bit nit pričat, ne ide ni jedno ni drugo.... Baš teška sitaucija, posebno na potezu Bihać-Cazin-V.Kladuša

ne znam koji je dan to bio, ali u četvrtak ujutro je bio slučaj baš i kod Holywooda da se migrant zavukao pod jedan VDL iz Holandije i sve mu počupao instalacije.... Sve bilo stalo...