Crna hronika

Autor The hicMe, 12 05, 2017, 00:56:15 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.


Marko_BL417

Ne razumijem se nešto u pravosuđe, ali mi je apsurdno da je dobio samo prekršajni nalog ako je povrijedio pet ljudi. Neće ići na sud, kažnjen je na isti način kao što će kazniti onoga što nije vezao pojas. Je*em ti državu

ja5ko

Druze gdje logika prestaje pocinje .....

akz

#273
Citat: Marko_BL417  u 12 12, 2018, 15:20:22 POSLIJEPODNE
Ne razumijem se nešto u pravosuđe, ali mi je apsurdno da je dobio samo prekršajni nalog ako je povrijedio pet ljudi. Neće ići na sud, kažnjen je na isti način kao što će kazniti onoga što nije vezao pojas. Je*em ti državu

Po HR zakonodavstvu i vazecem ZSPC vozacu ne gine kaznena prijava...kvalifikacija - izazivanje prometne nesrece s teskim tjelesnim ozlijedama, a to automatikom ide pod kazneni progon..i nemoj j*bat drzavu koja ti nije nista kriva, vec vase novinarcice...

Marko_BL417

#274
A inače balkanske države su za primjer, pogotovo ta sfera..

Manas

Lasta, linija Tuzla-Beograd. Inace danas u Bihacu kod Izacica autobus zadnjim dijelom sletio u kanal, kod Fojnice u kanal sletila neka Setra dubrovackih tablica.

https://www.bijeljina.org/novosti/35231/64/U-Hasama-autobus-sletio-sa-puta.html

The_Dubster

stvarno su nam novinari dno dna:
U nezgodi učestvovala dva automobila i autobus koji je sletio sa puta, a putnici su izlazili kroz prozor. - na slici se vidi da izlaze na vrata... e svašta

Marko_BL417

Haos i u Banjaluci, gradske brdovite linije su kasnile jer ulice nisu očišćene, jedan bus se popriječio na Starčevici.


Manas


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

R Coles

Nastavak, negdje kod Janjića
R Coles YouTube


Bzzz1

Travego od Eurobusa iz Struge

obolstrade

Danas u srebreniku sudar dva autobusa Setra 215 HR od ade busa i jedna od bijelih TEMSI Hazretursa. Oba autobusa saobracala nedozvoljenim putnim pravcem tj kroz zabranu za autobuse i kamione