Crna hronika

Autor The hicMe, 12 05, 2017, 00:56:15 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

Controller

#150

The_Dubster

MAN od Seni bus imao jako tešku nesreću, nadam se da nema smrtno stradalih :(

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

FNX




The hicMe

Jucer oko 18h se desila nezgoda u blizini Vranduka(Zenica), Sideral od Globtura je sustigao negu Škodu na DE registarskim oznakama.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!


Dani

Ja ne znam, sta oni to rade, koga zaposljavanju da vozi ili sta vec, al uvjek zimi njihovi autobusi, opcenito od Globtur grupacije, imaju neke scene...

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk


Manas

Moze biti svega, od neodrzavane ceste, neispravnosti busa pa premorenosti vozaca, zna se kako u njih funkcionisu linije.

Busfahrer

Njih definitivno inspekcija treba staviti pod lupu a putnici izbjegavati.
Ne vodim evidenciju, ali cini mi se da imaju vise nesreca nego svi ostali prevoznici zajedno

Bzzz1

To je zbog predugog radnog vremena vozaca.Ljudi voze po 12 sati.

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

damir fido

Centrotrans

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/saobracajna-nesreca-u-sanskom-mostu-vozac-autobusa-usmrtio-biciklistu/180108007

Citat:Jedna osoba je poginula u sudaru autobusa i bicikla koji se dogodio sinoć oko 20:30 sati u Sanskom Mostu.
Kako nam je rekla Snežana Galić, portparolka MUP-a USK, nesreća se dogodila na raskrsnici ulica Bulevar 7. korpusa i Ulice Ključka.
Vozač autobusa se kretao prema autobuskoj stanici ulicom Bulevar 7. korpusa, a biciklista iz ulice Ključka. Nakon udara, biciklista je odbačen i pao je pored trotoara nekoliko metara od mjesta nesreće. Zadobio je teške tjelesne povrede od kojih je preminuo.
"Na mjesto nesreće upućena je ekipa Doma zdravlja koji su konastatovali smrt. Stradao je K.D. 1968. godište. Tužilac se izjasnio da je riječ o krivičnom djelu protiv sigurnosti javnog prometa. Danas će biti nastavljeno vještačenje i izvršene obdukcija", kazala je Galić.

Vozač autobusa je priveden nakon nesreće