Prodaja autobusa u BiH i regionu

Autor The hicMe, 12 05, 2017, 00:26:53 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.


bake


Cehajic

Jest Vincekov, dao ga u račun vjerovatno za Scaniu Irizar sto je uzeo.

Slavisa


The_Dubster

prije bi rekao da je ovo kao i kod svih - kupi jeftino, pa probaj brzo preprodati po većoj cijeni.... ako se zakači ko dobro je, a ako ne onda radi s njim dok se ne proda

Irizar Century

#245
Ja mislim da če se Marko složit sa mnom sa joj samo još fali natpis Bočac toursa  :)

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=282781212&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW&pageNumber=2&scopeId=B
Armin Vučić

mate

Normalno da će se složiti, iz više razloga - ipak je Bočac u pitanju, dalje bus idealan za njihove poslove, i na kraju nevezano uz BT - slaže se on i s tobom u pitanju "kvalitete" slike... ;D

A sad ipak malo u ozbiljnijem tonu...eto nje kroz kratak period negdje u ovdašnje okruženje, neloš bus za naše uvjete, a i izgleda na slikama i cisto ok održavan.

Marko_BL417

Da hahaha ova Setra se ubila za Bočca, ali ne daj Bože da je kupe, imam osjećaj da bi zamijenila Mercedesa za Zrenjanin :-/
Prigradski autobus, ajd frižider, ajd i bolja sjedišta, al ne kontam koji će joj đavo WC, ipak je ovo prigradski autobus, za klasu niži od GT, za čak dvije od GT-HD i WC joj nije potreban.

Bočcu bi dobro došle dvije ovakve da zamijene S 315 UL-GT za Šipovo (ali i one su odlične za liniju od 85 km u jednom pravcu, vozio sam se do Šipova u jednoj i auto je sasvim ok)

akz

Sad kako je u toku ljetni red voznje, u Zagrebu se moze naletiti dosta često na ovakve i slične Čazmatransove Setre...dosta su ih nabavili u zadnje vrijeme, kako vozaci pricaju dosta zahvalne za ono sto obavljaju, čak jedna je zanimljivo oslikana u reklamu za Podravku i LinoLadu 8)

Marko NS

U Nemackoj ih dosta Prevoznika koristi za Prevoz Penzionera za dnevne izlete i zato verovatno ima malo jacu opremu , naravno ne voze samo penzionere voze svakakva drustva :D

Busfahrer

WC je cesto obavezno imati za pojedine agencije, npr oni rijecni kruzeri traze WC iako je izlet 30ak kilometara. Ovi autobusi se koriste najvise kao kombinacija, skolske linije i jednodnevni izleti, neki kraci transferi

Irizar Century

Armin Vučić

The_Dubster

za nase uslove rada perfektan bus!

mada nije još u BiH, slike su iz Njemačke. Ako i kad stigne sigurno će ga Marko upratiti :)


Servistrans_belmynn

Evo finog Sprintera od Euro Turista iz Bugojna na prodaji