Prevoznici iz Češke Republike

Autor The_Dubster, 11 05, 2017, 21:31:15 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.


Semir


Irizar Century

#32
 

Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk
Armin Vučić

The_Dubster


Bzzz1

Japarcar-Jiri Štefek SP.,Frenštat pod Radohoštem
Karosa je 2007. godište(uvoz iz Francuske)
[/url]

Marko NS

#35
Evo jedan Irizar I8  za DB na liniji Minhen-Prag  :D
Irizar I8:
Prevoznik:Student Agency,Ceska.

Semir

#36





Umbrella Coach & Buses, s. r. o.
Pramenná 3, 148 00 Praha 4

Servistrans_belmynn


Marko NS

Drago mi je sto sam uslikao Eurolines dok su jos vozili , ova linija Minhen-Pariz, bila je pre pojave konkurencije nekad ona popularna linija Prag-Madrid-Prag i verovatno najduza linija koju su vozili Eurolines/Touring , vozili su je bas to europe ,Leo express i Touring Bohemia. To Europe vozi sad za BlaBla Bus , Leo Express vozi za Flixbus a ne znam jel Touring Bohemia isto preuzeta kao cerka firma od Globtoura.  :D

Setra 515 HD u ne bas najboljem stanju posto se verovatno ne gasi, i na kraju u punom sjaju. :D
Setra 515 HD.
Prevoznik:To Europe,Ceska.



Marko NS

Konacno i prvi Turisti u Tranzitu kroz Srbiju sto sam ja video , Cesi verovatno u pravcu Grcke :)
Setra 517 HD.
Prevoznik:Lechner.CZ,Ceska.


Marko_BL417

U ovom vremenu, kad je daleke strance vidjeti kod nas ravno skoro pa dobitku na lutriji, Banjaluku je danas posjetila jedna češka dama. I to ni manje ni više nego Setra 517 HDH

Mislim da je ovo prva češka Setra TopClass 500 na forumu








Marko_BL417

Banjaluku je ponovo posjetila Setra S 517 HDH iz mog prethodnog posta. Ovaj put sam je poslikao unutra. Mislio sam da je ista kao ostale 517 HDH, ali po ulasku sam se poprilično iznenadio! Ova Setra je VIP, sa dva stola i 48 full kožnih sjedišta

Veliki pozdav ljubaznoj četvoročlanoj posadi, obradovali su se kad sam im pokazao slike iz marta :D










Djordje380


Marko NS

MAN Lions Coach L.
Prevoznik:CSAD STTRANS,Ceska.


Marko NS

Jedna jako zanimljiva Futura :)
VDL Futura FMD.
Prevoznik: Realitnia Doprava spol,Ceska.