Amer

Autor Amer, 08 05, 2017, 17:11:29 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Amer

Hvala na prijedlozima.

Pa ne znam ni da li bi išta stigao u Augustu, pun mi je obaveza tako da još nisam siguran. Imat cu Vlasić na kraju godine abd i onda  cu u sljedecoj abd aktivnije organizovati a ovo u Augustu nisam siguran. Prijedlozi su extra, upisat cu ih vamo u rokovnik da imam zabiljezeno. Hvala još jednom!
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

The hicMe

Moj prijedlog ti je sad u Augustu probati more, nesto tipa jednodnevni-dvodnevni izleti i to po niskoj cijeni a da nije Neum jer je tamo prevelika konkurencija. Iszo prijedlog da zoves po ZE-DO kantonu i tamo prema TZ i raspitujes se oko cijene, probas naci sto bolji bus za manje pare, neki stariji('95 i novije) ali da je ekstra ocuvan i ispravan i sto je najvaznije da ima klimu. Imas prijevoznika koji ce sigurno oboriti cijenu bar nekih 5% ako ce i dalje imati suradnju sa tobom i slicno.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

Jbh Mehiću nemaju svi pasoš, za Hravatsku, a Crna Gora je podaleko (sem Herceg Novog i Igala), a druga stvar, more košta... A i jebena je organizacija, trebaju se zvati hoteli, tražiti smještaj itd, osim ako se ne planira ići na jedan dan, ali i to je bez veze, u noć krenuti, ujutro stići na more, biti čitav dan, naveče krenuti nazad i stići ujutro kući, to bi ih, vjerujem, baš smorilo.

Sretno u daljem radu :)

The hicMe

Pogledaj samo koliko je buseva u Neumu svaki vikend, bar 40-50, samo treba dobru cijenu i naci ces putnike sigurno. A ja sam bio isplanirao trodnevni izlet u H. Novi i bas je povoljno za naci smjestaj, smjestaj je nasim ljudima najmanje vazna stvar jer tamo su nasi ljudi najmanje, niko me provodi dane na moru lezeci u sobi ili apartmanu i onda navece u grad. Imao sam extra cijenu i vec sam nasao 70% putnika koliko mi je trebalo da pokrijem sve troskove ali sam zbog privatnih problema odustao.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Amer

Poenta je u tome što sam ajmo reći još početnik u ovome, nisam toliko ni usavrsio, tek nakon par ili više jednodnevnih isplanirat cu visednevne, jer dok se ne usavršim u običnim, ne zelim ni planirati veće. Hvala opet!
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Amer

15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Manas

Jedna odlicna prica, procitao sam sve, svaka cast na trudu  :) Sto se polaganja tice, nemoj odustajati od svojih snova, i meni je to zelja citav zivot i evo 8 mjeseci vec vozim bus..Ne kajem se iako sam prosao trnovit put, sada je mnogo lakse.. Sve u svemu sretno :D

Marko_BL417

Kad je Isuzu bio autobus ::) :-X ;)

Amer

Citat: Manas  u 16 09, 2017, 14:51:45 POSLIJEPODNE
Jedna odlicna prica, procitao sam sve, svaka cast na trudu  :) Sto se polaganja tice, nemoj odustajati od svojih snova, i meni je to zelja citav zivot i evo 8 mjeseci vec vozim bus..Ne kajem se iako sam prosao trnovit put, sada je mnogo lakse.. Sve u svemu sretno :D

Zahvaljujem kolega, naravno, treba proci vremena i vremena do tog ispunjenja no to je sada glavni cilj u zivotu. Skola je malo teza no drzim se toga da budem dobar u tome, da ne iznevjerim ono sto sam cekao. Sad sam na pauzi oko tih ekskurzija, skola i obaveze, sljedeca je zakazana za mart-april, i to posjeta nekom gradu, otom-potom.

Citat: Marko_BL417  u 16 09, 2017, 15:08:39 POSLIJEPODNE
Kad je Isuzu bio autobus ::) :-X ;)

Veoma pametno i mudro misljenje.  ;D
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Manas

Na Suzi su mnogi ispekli zanat pa onda sjeli u Neoplana i MANa... 😉

Dani

Ti to iz iskustva ? Heheh. Neka neka vidim ja tebe Neoplane sad ganjas

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Amer

Preporuka za posjetit grad u ovo vrijeme

Premišljam se o kombinaciji Travnik-Vlašić, vaše misljenje?
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Irizar Century

Odlično ali ako već ideš na Srednju Bosnu mogao si staviti Travnik,Vlašić i Jajce.


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Dani

Samo ti Vlasic i Travnik i imaces raje. Ako ukljucujes i Jajce onda moras s nocenjem i odma manje raje. Jer prevelik je smor u jednom danu otic u Jajce bit sat dva i onda na Vlasic.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Irizar Century

#29
U Jajcu sigurno ima više mjesta za posjetiti  i pogodno je za grupe i parking autobusa.

Vodopad, Muzej II zasjedanja AVNOJ-a, Stari grad, čaršija, Katakombe, Plivsko jezero, Mlinčići

U Travniku brzo dosadi gust saobračaj i gužva a i nema se par lokacija za vidjeti a za Vlašić neznam.

Armin Vučić