Ostali Vidovi Transporta

Autor damir050, 06 05, 2017, 19:32:06 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Manas

Ne samo električna, bit ce fokus veci i na CNG, kao i na druge izvore energije.

Marko NS

U Srbiji dosta spedicija narucuje CNG Kamione, a u Austriji dosta smecarskih firmi ima na CNG Kamione. Ja mislim da ce prvo vecu sansu dobiti hibridi ,vec ih dosta Taksista ovde ima , jedan je pokusao sa Teslom Turcin ali je brzo otisao u Stecaj.
Posta Austrije ima dosta Nissanov elektro kombija pa mislim da ce zaziveti ali prvo svakako u drzavnim firmama kao Posti.

Marko NS

Od mene malo kamiona od danas kad nema toliko buseva  ;D
Jedan novi Arocs sa kamerama , primecujem da dosta gradjevinskih firmi ih ovde porucuje u takoj izvedbi. :D
Mercedes Benz Arocs 2651.

Marko NS

#33
A evo i premijerno novi MAN TGX 18.510, stvarno izgleda fantasticno pogotovu i jako lepo stoji ova boja.I zanimljivo je da poseduje side guard sistem kao Autobusi,Izgleda je sa novim izgledom izasla i nova paleta motora ali to znaju verovatno bolje simpatizeri NeoMan grupacije ovde nego ja  :D
MAN TGX 18.510 .



nick

Džaba i kamere i svemirski izgledi, kad ih Scania i dalje jede za doručak  :P :P

The_Dubster

ne znam, meni nije nešto... Kud ćeš dalje kad liči puno na Kamaz.

Što se tiče kamiona, meni je nekako Volvo mjera.

setra315gt-hd

Sto se tice kamiona volvo je tata igrice. Ja sam vozio skaniju i dafa i daf je ubjedljivo dosta bolji.

Marko NS

Nisam vozac , ali svi kazu da je medju kamionima najbolji Volvo i da ima najbolji menjac.  :)

Marko NS

Evo ga jos jedan Arocs sa kamerama  :D
Mercedes Benz Arocs.

Daniel12

Scania i man to je isti koncern(VW) znači zajedničke Komponente itd

Marko NS

#40
Ne znam gde cu sa ovim pa ajde ovde   ::)
Mozda se uskoro pojavi i na nasim prostorima da razvozi postu  :D

Marko NS

Inace jako slabo slikam Kamione ali posto je ovaj dosao na Ski Skokove morao sam da ga uslikam  :D
MAN TGX EURO 6.


Marko_BL417

Dani ne hvališ se :D



Izvor: youtube.com (kamion na putu)

ja5ko

Sad je gazda nema vremena da se druzi s obicnim smrtnicima

Marko NS

Inace jako retko slikam Kamione ali ovoga sam morao posto se vidi da je Gazda pravi ljubitelj Scanie, posto je porucio ovu sa 580 konja i V8 motorom sto je bas retko da se vidi u danjasnje vreme za ovu namenu :)