Ostali Vidovi Transporta

Autor damir050, 06 05, 2017, 19:32:06 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Irizar Century

Travnički Ćiro



Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

Armin Vučić

damir050

#16
Na Platou ispred Sebilja na Bascarsiji u Sarajevu 29.08.18  ,A U Povodu 63 Rodjendana Kultnog Automobila ,Koji  se proizvodio po Licenci Fiata u Kragujevcu koji se nalazio u Tadasnjoj Jugoslaviji Odrzan je pod Pod pokroviteljstvom Oldtimer kluba Fico u Sarajevu II Susret Ljubitelja Fica Automobila .Ocekivao se dolazak oko 100 Fica ,Ali  zbog nedostatka Smjestajnog kapacitetata pojavilo se 66 Primjeraka ovoga Kultnog Automobila Kako iz Bosne i Hercegovine , Tako Susjedne Republike Hrvatske ,Slovenije Srbije Tako i Austrije i Njemacke

U nastavku ide par Slika sa Skupa odrzanog 29.08.18

























Marko NS

#17
Ako smeta ovde izvinjavam se.
Evo od mene jedan prelep Mercedes Benz Arocs 3351 LK 6X4 B1  :D
Kamion izgleda izuzetno uzivo i ima jako bogatu opremu sto se i vidi. :)
Inace sad je na akciji umesto 301482 Eura kosta  215915 Eura ako ima zaintresovanih javite se . :)
Evo i slike koje govore same za sebe  :D









A evo ga i cenovnik i lista opreme, Kamion se medju Autima prodaje posto je ovo i Auto i Kamionska prodaja   :D



Irizar Century

#18
Da malo reoživimo temu

Prva slika je za ljubitelje Red Bulla

Na drugoj slici je American Airlinesov Boeing 787-8 Dreamliner na visini od oko 12 km





Armin Vučić

The_Dubster

ja osim autobusa, volim slikati i vatrogasna vozila





Marko_BL417

Kao što u prevozu putnika Kantić ima cjenovno najvrijedniji vozni park u BiH, koji prevoznik za prevoz tereta ima najbolji vozni park sa te tačke gledišta, da mu je ukupna vrijednost kamiona cjenovno najvrijednija u BiH?  Nur Trans Derventa možda?

(Ne računati firme za specijalni transport, takvi kamioni su svakako skupi)

Irizar Century

#21
MLM Transporti Biljaka Nova Bila možda ?



Sent from my SM-A105FN using Tapatalk
Armin Vučić

Cehajic

Petrić, Braća Simić/Bobana transport ili možda DMDE  tu je puno igrača. Za Petrića sam negdje cuo da ima oko 500 kamiona a Braca Simic istoooo takooo negdje.

Djordje380

Da,Petric definitivno u samom vrhu,imaju ogroman broj Scania kamiona i Mercedesa

m_junuzovic

Ja bih rekao da je usko između Petrića i DMDE, nije što su mi DMDE zemljaci i što imam čast da znam vlasnika, ali su im kamioni skoro svi Euro 6 uz neki Euro 5 tu i tamo

Ljepota ih je pogledati vikendom na parkingu poredane "pod konac"

Bzzz1

Meni su najbolji Petrić i IM Trans

Irizar Century

 

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Servistrans_belmynn


Marko NS

Nisam znao gde pa cu ovde  :D
Evo ga jedan Elektricni MAN TGE , sta mislite hoce li ovo dostavno vozilo imati uspeh kod prevoznika posiljki  :D
MAN TGE E.

Elvoo01

Iskreno kod nas lično sumnjam da će uskoro zaživiti takav vid transporta, a u razvijenim zemljama polako ali sigurno električna vozila će činiti većinu u transportu. Moje mišljenje razvijene zemlje za najmanje 10god preći na struju jer sve dok je nafte,i dok je ogroman novac u igri teško da će doći do velikih promjena...

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk