Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Smiješno da oni imaju opciju kupovine a u minusu preko 120 miliona, a da Zenicatrans ne može dobiti licencu zbog duga od 4 miliona.... Eto šta politika radi i kako se peru pare

The hicMe

Pa ni Gras nema licenicu i vozi na crno, tako isto ce vjerovatno i Zenicatrans. Ispravljam se, ipak ne stize svih 30 plinskih koliko sam vidio po slikama, bit ce izgleda i nekoliko sa "obicnim" motorima.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

obolstrade

Neko se ponovio sa nekoliko gradskih autobusa solo i par zglobnih svi su crvene boje. Dolaze sa razbijenim staklima na stranim registracijama. Neznam sta se događa da su svi autobusi oštećeni a uvoze se. Ako neko ima kakav info volio bi da se ovo razjasni gdje i kome ovi autobusi dolaze

busppz

Pa mislim da izađu jeftiniji ti slupani autobusi, i zbog carine i svega

The_Dubster

ako su zglobni i u takvom stanju vjerovatno GIPS pa će od 4 sklopit 1 :D

busppz

Pa sigurno, ko bi drugo uvozio tolike gradske autobuse, ofalilo im jer su prodali grasu..

Aleksandar97

Strela iz Obrenovca kupila je još 2 zglobna Conecta poslednje generacije i 2 zglobna Otokar Kent C, sada imaju 3 Conecta poslednje generacije i 4 Otokar Kent C, autobusi su novi.

The_Dubster

Uskoro u BiH stize 5 MAN Lion's Regio vozila.... uskoro vise informacija...

Marko_BL417


Manas

Ako je CTS, onda su davno trebali stici al se oteglo zbog toga sto vozila nisu imala klimu..

The_Dubster

Fojnica prijevoz uzela još dva MAN A72 ex-Postbus
a kad smo MAN A72, Banat-trans u Srbiji je također u svoj vozni park dodao jedan MAN A72

Bzzz1

Amsa mislim prodala onog otokara.Danas isao bez nalhepnica

Irizar Century

Citat: Bzzz1  u 08 09, 2017, 19:06:07 POSLIJEPODNE
Amsa mislim prodala onog otokara.Danas isao bez nalhepnica
Kojeg Otokara
Novog?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić