Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

student55


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

The_Dubster

Travnik trans kupio dva sprintera + dvije Temse, a ide se uskoro po još neke buseve u Njemačku

The_Dubster

Još Sprinter prinova - Savić SS i Autoprevoz Popović

student55

Posla ima samo za njih za vece mrcine nema

The_Dubster

još jedan mališa - Citaro K za Bočac tours

mate

Citat: student55  u 10 02, 2021, 16:16:04 POSLIJEPODNE
Posla ima samo za njih za vece mrcine nema

Ma samo da se situacija smiri bit će i za veće mrcine posla...Vi u BiH barem možete organizirati izlete, u nas u HR ni to još ne možemo, jer imamo blago rečeno retardirane kretene koji pod krinkom Nacionalnog stožera Civilne zaštite provode svoju samovolju...

Manas

Sto se tice unutarnjeg prevoza u BiH moze se reci da je stanje kao i prije korone, osim sto ne rade neke linije, il su neki polasci redukovani, sve ostalo je u normali. Maske u autobusima nosi nekolicina putnika, a propisanog kapaciteta rijetko koji prevoznik se pridrzava. Mislim da i inspekcija malo gleda kroz prste iz razloga da bi se firme mogle oporaviti koliko toliko.

student55

Drug ti si puko "stanje kao i prije korone"

Manas

Jarane, ja sam u saobraćaju svaki dan, tako da vidim kakvo je stanje.  ;)

student55

Drugar stanje u prevozu putnika u Bosni i Hercegovni je katastrofalno ,termin koji si upotrebio"popravlja se " veze blage nema  90% prevoznika svaku liniju koju vozi je u minusu i to debelom od 10 linija imas jedva dvije gdje se mogu poslati vozila od 40-50 sjedista i da ih popunis

Marko_BL417


Manas

Ja ti kazem ono sto vidim, jer i sam vozim autobus svaki dan. Nije bukvalno kao prije korone, al se popravlja. Ucenika je manje zbog sistema nastave, isto tako i studenata, ostali putuju kao i prije. Vidjeli smo koliko bude autobusa na Vlasicu, Bjelasnici itd. Nema vandrednih izvan granica pa je to najveci udar na prevoznike koji su radili turizam.

The_Dubster

#1468
Sprinter je novost u kompaniji Usora turs, a LT i Cityliner Platinium kod Busovača bus

Elvoo01

I Kvim isto prinova Sprinter uvoz Njemacka