Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 19 Gosti pregledava ovu temu.

Bzzz1

Neko je uvezao i 2 Mana NG2x3M18 LPG

Marko_BL417

#1321
Citat: The_Dubster  u 06 03, 2020, 09:55:28 PRIJEPODNE
Ne znam jel spominjano ali izgleda da je Golubić kupio MAN Lion's City L (A25)

Glupo je što se za obe generacije koriste iste oznake, pa sad ne znam jel NL 313-15 ili noviji Lion's City L

DWProski

#1322
Jedino se koriste ako misliš na Lion's City L (MAN NLxx3-15 noviji od 2005.) i novi Lion's City L (MAN NLxx0-15).
15 metarski niskopodni solo MAN autobusi koji se proizvodio u periodu od 1998 do 2005 ima oznaku NLxx3-15. On nije Lion's City L, jer takva oznaka nije postojala prije uvođenja "pristupačnijih" naziva gradskim autobusima.
15 metarski niskopodni solo MAN autobusi koji se proizvodio u periodu od 2005 do danas je također NLxx3-15 i ima oznaku Lion's City L.

Ovdje se već mogu razlikovati tri tipa:
1. prva generacija, bez crnih detalja na maski i odvojenog loga s lavom
2. druga generacija sa detaljima i odvojenim logom
3. nova generacija, koja za sada samo postoji na papiru.

The_Dubster

Vidra tours kupila Tourino od Musa prevoz, a ovo
Citat: The_DubsterNeko je kupio Sprinter prethodne generacije, jučer bio na carini u Sarajevu
Mislim da se radi o firmi Teleperformance, Sarajevo za prevoz radnika, a i vrti se reklama na Antena radio za njih. Doduše vidio sam ga samo sa zada na kratko, ali mislim da je to to.

Marko_BL417

Citat: Marko_BL417  u 10 03, 2020, 21:43:51 POSLIJEPODNE
Citat: The_Dubster  u 06 03, 2020, 09:55:28 PRIJEPODNE
Ne znam jel spominjano ali izgleda da je Golubić kupio MAN Lion's City L (A25)

Glupo je što se za obe generacije koriste iste oznake, pa sad ne znam jel NL 313-15 ili noviji Lion's City L

Citat: DWProski  u 10 03, 2020, 22:14:26 POSLIJEPODNE
Jedino se koriste ako misliš na Lion's City L (MAN NLxx3-15 noviji od 2005.) i novi Lion's City L (MAN NLxx0-15).
15 metarski niskopodni solo MAN autobusi koji se proizvodio u periodu od 1998 do 2005 ima oznaku NLxx3-15. On nije Lion's City L, jer takva oznaka nije postojala prije uvođenja "pristupačnijih" naziva gradskim autobusima.
15 metarski niskopodni solo MAN autobusi koji se proizvodio u periodu od 2005 do danas je također NLxx3-15 i ima oznaku Lion's City L.

Ovdje se već mogu razlikovati tri tipa:
1. prva generacija, bez crnih detalja na maski i odvojenog loga s lavom
2. druga generacija sa detaljima i odvojenim logom
3. nova generacija, koja za sada samo postoji na papiru.

Kad odem na Google Images i ukucam "MAN A25" ili MAN Lion's City L, izbacuje mi i prvu i drugu generaciju, ali hvala na ispravci.

Danas sam vidio jednog takvog (generacija poslije 2005. kakve ima pavlović) u krugu firme Fagus, ima oznake firme Dermal na sebi. Sad ostaje upitno jel isti takav MAN stigao i kod Golubića ili se mislilo na ovoga.

Marko_BL417

U moru otkazanih tura i u vrijeme kad se busevi više prodaju nego kupuju, za kompaniju Ivić je stigla jedna lijepa prinova - Setra S 415 GT-HD redizajn, proizvedena u 12. mjesecu 2012. godine, najvjerovatnije u aprilu kreće voziti. Sliku sam dobio na Viber



Pozdrav vlasniku Draganu i puno sreće sa prinovom !

Irizar Century

#1326
Prinova u Prevoz Musa Vinac je ovaj odlićni Neoplan Cityliner N1218 HDL  ex. Müller reisen Massenbachhausen



Armin Vučić

The_Dubster

Predobar. Također unutra je dobra oprema

The_Dubster

Iz Sejari Beograd poslali su nam sliku i informaciju da je Bamiron kupio još dva nova Isuzu Citiporta

Manas


Manas

50 novih MANova na CNG doslo u JSP Skoplje.

The_Dubster

odakle info?
ja znam da je bio ebrd tender za 35


The_Dubster

čudno, jer ja sam čitao 35, ali svakako ekstra posao za Skopje

Manas

Mozda ih kupe prevoznici iz Sarajeva ili Tuzle za 10tak godina  ;D