Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 15 Gosti pregledava ovu temu.

Suad_Hamzic

#1275

Neoplan Cityliner n1216 Amex AD

Elvoo01

Savić SS - Setra 416GT-HD,sa rampom za invalide

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk


The_Dubster

setra je stigla ima jedno više od mjesec, ali je prinova u ovoj firmi i Regio koji će raditi lokalne linije po Šamcu

setra315gt-hd

Kod Savica SS stigao je jedan regio iz Golubica i jedan iz Slavonija bus.

Kod Pavlovica stigla jedna 415 GT ili UL ne znam tacno model nisam uspio vidjeti u prolazu je bilo.

The_Dubster

kad smo kod Regio - minimalno 2 stigla i kod Miškića

Manas

Za par godina bit ce ono sto su bili Grafovi i Stajeri poslije rata, okosnica prigradskog saobraćaja  :)

Elvoo01

Citat: setra315gt-hd  u 30 01, 2020, 15:42:02 POSLIJEPODNE
Kroz par dana banjalucka regija ce biti bogatija za jos jednu kraljicu setru 431DT. Uskoro slike i informacije
Sta na kraju bi sa ovim?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk


The_Dubster

Setra stiže uskoro, dok se neke stvari poklope i završe, ali stiže...


Citat: Manas  u 14 02, 2020, 13:01:17 POSLIJEPODNE
Za par godina bit ce ono sto su bili Grafovi i Stajeri poslije rata, okosnica prigradskog saobraćaja  :)
Bili su oni, pa Eurolineri, pa MAN A72, pa Safari, bio je iznenadio i Van Hool al se nije dugo zadržao, da bi evo sad u fazonu bili Regio autobusi.Pošto to uglavnom diktira Postbus, za par godina nakon Regija možemo očekivati Crossway u velikom broju

Marko_BL417

Zaboravio si Renault/Irisbus Ares :D i on je isto jedno vrijeme navalio ko blesav ;D

A za banjalučku regiju su, pored Citara, MAN-ova A10, A21 i A72, bile karakteristične invazije Setri S 315/319 UL/UL-GT i Mercedesa Sprintera 616 CDI

Slavisa

Citat: rajaizsane  u 14 02, 2020, 15:18:11 POSLIJEPODNE
Citat: setra315gt-hd  u 30 01, 2020, 15:42:02 POSLIJEPODNE
Kroz par dana banjalucka regija ce biti bogatija za jos jednu kraljicu setru 431DT. Uskoro slike i informacije
Sta na kraju bi sa ovim?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Setra stiže krajem marta od jednog italijanskog prevoznika, dobio sam par slika od Borislava i setra je stvarno top, ali biće sve o prinovi kad prinova stigne u firmu...

Bzzz1


damir050

Ako je od  Marina -busa , One  gaze i do 2.000.000 km ,Al je Odrzavanje  kao  da su tek iz Fabrike


setra315gt-hd

Nije upitanju Marino bus vec Made bus. Imam slike al necu postavljati posto ne znam tacno vrijeme isporuke

Bzzz1

Ne znam je li bilo,ali Zetratrans prodao UL-a BastraKomercu

The_Dubster

malo tu kasniš, bio je prvo kod Goraždeprevoz, pa je otišao u Krajinu