Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Bzzz1

#1245
Ima prinova u Bugojnu,bijeli minibus kod Putnika
PPZ-jos jedan Postbusov SU363

The_Dubster

Putnik je uzeo Iveco Daily od Petkovića za svoju Fortunu Mega, možda i dva

Citat: The_Dubstermsm da smo pisali da je Karupović kupio novi Sprinter, ali je svoj stariji prodao Kondoru
i Lux travel kupio MAN Fortunu, al nisam siguran jel ex-Laguna ili Grand/Biss
ipak je Bissov. Dakle, možemo očekivati uskoro prinovu kod Bissa ;)

Cehajic

2 Iveca i Euroliner od Petkovica, a Petkovic uzeo njihovog MANa, Bugojno Tours Starliner od Tere
PPZ uzeo od Fojice MANa mislim. Ponjevic uzeo od Auto comerca Sprintera.Hozicev Cityliner N116H prpdan NK Iskra Bugojno. Džebić uzeo jos jednog Citya.

ja5ko

PPZ je vjerovatno uzeo Hazretovog MAN-a jer ih vec duye vrijeme nema na OLX-u a i par puta sam prolazio  u vecernjim satima kraj njihovog parkinga u Sladnoj i nije bilo ni jednog crvenog MAN-a

Suad_Hamzic

Imamo prinovu i  kod Ponjević toursa,dolazi Setra 415 gt-hd

Semir

#1250

Prva dva nova Isuzu Citiport Euro 6D autobusa stigla su u Srbiju.Više detalja uskoro...
slike poslali iz Sejari Beograed

Semir

Coco Tours, Međugorje kupio Mercedes Tourismo Euro6 ex. Touring Croatia

bake

Da li je bilo da se ppz ponovio sa crafterom plave boje duzi je od onog njihovog sto imaju

Dreamwalker

Citat: Semir  u 24 01, 2020, 13:46:05 POSLIJEPODNE
Coco Tours, Međugorje kupio Mercedes Tourismo Euro6 ex. Touring Croatia

Jel se zna koji točno? Bilo ih je ukupno 4 pa pitam :)

obolstrade

ljaljic se ponovio nekim isuziem nez tacno dali je 2 ili 3. vidio ga na njihovoj liniji celic tuzla

Unkown_user

U Gold tours Zenica stiže potpuno nova Scania irizar i8, vozilo je rađeno po specijalnoj narudžbi, tako da ce biti pravi boom na BH sceni.

setra315gt-hd

Kroz par dana banjalucka regija ce biti bogatija za jos jednu kraljicu setru 431DT. Uskoro slike i informacije

The_Dubster

Citat: obolstradeljaljic se ponovio nekim isuziem nez tacno dali je 2 ili 3. vidio ga na njihovoj liniji celic tuzla
imaju dva Isuzua. Jedan je "dvica" ex-Jelinak ex-Nikola tours, drugi ne znam odakle je stigao

bake

Avis se ponovio sa bijelim man lions regio

student55

#1259
vec bilo kasnis

The_Dubster: Zabranjeno citiranje zadnjeg posta, osim ako se neki dio posta ne želi posebno naglasiti.