Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

Semir

#1095
Usora Turs kupila Setru S 416 GT-HD /2
Pejo nam je javio da je za isti dan i Darojković uzeo 415 I 517HD sa njime u Minhenu.

Marko_BL417


Suad_Hamzic

Prinova u Krajini kod Murića,nov Mercedes Sprinter 519!!!

student55

ev da kopiram kolege u Gracanicu stize strasna prinova iz Danske8sofer otiso po vozilo) ,u Oceanicu imate  masala pristigli vozila 
za Tuzlake poruka dizite zadnjice i trk u Bukinje

ja5ko

Dvije setre od KIMA bijel i roza juce bile ispred baze

Manas

Kod Holiday agencije u Zivinicama parkiran MAN Coach druge generacije.

Semir


Marko_BL417

MSN Travel iz Kotora kupio crvenog Starlinera 2. generacije, prijašnji vlasnik Silvija Tourist

Irizar Century

#1103
Citylinera n1216  :D   Inaće taj Cityliner je jače od godinu dana u MSN travelu

A Euro Petrol Oil  kupio dva Man Lions Coacha R09
Armin Vučić

Marko_BL417

Vidio ga s leđa u jednoj garaži pa mi djelovalo da je Starliner, a nisam ga prošle god. vidio, pa sam konto da od skoro tu xD Hvala na ispravci :-D


E ovako, sjećate se kad sam sa jednog placa pored lokalnog puta nadomak Banjaluke objavio 303-jku Centro Tours i Solarisa na Colerkama? I kasnije 303-jku kraću, bez natpisa. Sve sam stavljao u temu "nepoznati vlasnici" ne znajući čiji su bisevi i otkud u BL. 31.8. sam opet prošao tuda i vidio sam čovjeka koji ima veze sa tim busevima (moj jaro iz Aldema). Dakle ovako, kod njega dolaze na servis (ili farbanje, zaboravio sam sad), obe 303-jke (i obična i kraća) su od Centro Toursa i te slike su prebačene u temu Centro Tours, Soraris Urbino 9 je završio u Drinatrans (odnosno Euro Petrol Oil, prebačen u temu "Prinove u firmama"), a ovaj dole MAN ide kod Aldema



Citaro onakvi kao kod Bočca stigli i kod Pavlovića (mislim tri komada, nisam siguran)


Setraaa

Kalabria se ponovio Neoplanom Citylinerom 1116 ex Ponjević Turs Cazin

student55

nije kalabrija nego ljajic i slike sam poslo slikano danas

Setraaa

Nije tačno nego je Kalabria kupio, informacija od Ponjevića direktna

m_junuzovic

Potvrđujem kolega Setraa, informacija od Kalabria/KIM-a

Prerastaju u ozbiljnog igrača

bake

Danas sam saznao da ce firma maric prometnik zepce dobiti 2 prinove 2 velika busa i 2 kombija kako kazu da su novi?Neko zna nesto o ovom