Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

Semir

Još novosti sa mog kraja.
Bundavica ide u narednim danima po jednu a one tam sedmice po drugu Setru u Ulm.
U GIPS i Litvatrans su stigli Citari, s tim da je u GIPSu po prvi puta  Citaro sa tri osovine kao MAN A26

The_Dubster

Zeno tours se ponovio sa Pežo Boxerom, a uskoro u BiH stiže i jedan Crafter, ali o tom potom :D

damir050

Danas oko 13:30  Primjecen na Bascarsiji u  Sarajevu   Neoplan Troosovinac  sa Turskim probnim Tablicama  34 xxxxxx Crveni natpis

The_Dubster

NM Bus, Slovenj Gradec vlasnik prvog novog Tourlinera u Sloveniji ;)

Marko_BL417

Prinova u Autotransport Prijedor

Setra TopClass S 315 HD

Ex. Kvim Kompany

Cehajic

#95
Karupović Cityliner N1216HD 2015 godina prinova

Marko_BL417

Nakon Bosne, Hrvatske, Slovenije  i Crne Gore, novi Tourliner je stigao i u Srbiju!

Ponosni vlasnik Jugoprevoz Kruševac :D

Cehajic

Ima u Srbiji već jedan. To je poslije Hrvatske odmah bio na ovim prostorima iduci.

Aleksandar97

#98
Samo što je taj prvi kupila delegacija EU u Srbiji, dok ćemo imati prilike da se vozimo u ovom iz Jugoprevoza kada stigne. Nikolić prevoz iz Negotina kupio je još jednog novog Mercedes-Benz Tourisma 17 RHD, pre njega su uzeli polovnog Neoplana Tourlinera N2216 SHDL. Delotrans iz Novog Pazara kupio je novog Mercedes-Benz Travega i jednog troosovinca sa prednjom maskom novog.

Djordje380

Taj mercedes kod Delotrans-a nije novi Travego,nego su mu samo masku promjenili.

Aleksandar97

Ja koliko znam najavljen je i novi Travego dvoosovinac, znam o čemu pišem a o troosovincu sam napisao da ima novu masku samo.

The_Dubster

Citat: CehajicKarupović Cityliner N1216HD 2015 godina prinova
2013 je godina proizvodnje, a 2015 je prva registracija


Citat: Marko_BL417Prinova u Autotransport Prijedor

Setra TopClass S 315 HD

Ex. Kvim Kompany
Trebalo bi i da je mali Sprinter žute boje iz Kvima prešao kod komšija u Prijedor u paketu sa Setrom

The_Dubster

Karupović prodao Isuzu Mrkonjić expressu

Marko NS

Dunavprevoz/Tours se ponovio Setrom 431 DT EURO 6 od Flixbus partnera .  :D

The_Dubster

LT Reisen Savić se ponovio i sa jednim Sprinterom