Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

The_Dubster

Razbijeni Sprinter od Bočca kupio Transprom koji će ga renovirati i vratiti na cestu

a prošle sedmice sam uspio kod Stutgarta slikati novu Setru koja ode u svoj novi dom negdje u Skandinaviju

The_Dubster

Bećirović kupio Graf 370 od Golubića

The_Dubster

#632
Izgleda da je Europa bus za slovensku firmu kupio Coach of the Year 2018 - Irizar Scania i8

O303_fan

Pripo se ponovio sa MAN Lion's Comfortom ex. Avrigo

Semir

Neko se ponovio sa MB Citarom bijelim sa TK.
Nije Hankom jer sam ga već kontaktirao

Manas

#635
Ima i neki smedji Citaro I poslije Simin Hana prema Pozarnici parkiran.

U garazi Transmonta sam vidio jednog MANa A21, sad jel njihov il je neko svratio na popravku.

Irizar Century

Prinova u Fortuna Luksuzni transferi

VDL Futura Fhd2 VIP
Armin Vučić

FNX

Prinova kod nekog u Gračanici, mercedes medio iz bosnaexpres doboj..mislim da je ljutstvo turs ?

Semir

Uskoro stiže prinova kod Živojević Busa.

Bzzz1

Prinova u Dranex Pale-Man Lions Comfort

Manas

Citat: Manas  u 29 09, 2018, 23:11:41 POSLIJEPODNE
U garazi Transmonta sam vidio jednog MANa A21, sad jel njihov il je neko svratio na popravku.

Potvrdjeno da je stigao MAN, a ubrzo stize i prigradska Setra. Inace vecina Stajera i Grafova im ide na prodaju,a jednu staru 302ku restauriraju.

The_Dubster

Oceanic uzeo prelijep crni Cityliner N1216
uskoro više

Citat: Bzzz1Prinova u Dranex Pale-Man Lions Comfort
Malo je komplikovana situacija jer je privatno lice uzelo bus pa registrovalo na Dranex, ali uglavnom bus je od Tome iz Čelinca, msm ex-Big


Citat: ManasCitat: Manas - 29 09, 2018, 23:11:41 poslijepodneU garazi Transmonta sam vidio jednog MANa A21, sad jel njihov il je neko svratio na popravku.
Potvrdjeno da je stigao MAN, a ubrzo stize i prigradska Setra. Inace vecina Stajera i Grafova im ide na prodaju,a jednu staru 302ku restauriraju.
Ovo za 302 je sjajna vijest. Biće extra ako projekat sprovedu do kraja...

Bzzz1

Citat: The_Dubster  u 07 06, 2018, 22:05:07 POSLIJEPODNE
Sa fb prenosimo i da je Fojnica kupila dva MAN  Lion's Regio busa vjerovatno za dalju prodaju, a Vincek je uzeo super zanimljivog naranđastog Van Hoola.

A sa domaćih terena evo jedan Sprinter i opet turska donacija. Ovaj put ne znam kome, ali je došao otprilike kad i oni Mercedesi za GRAS



Sprinter je od bazena Otoka

The_Dubster

Rava company i Živojević se pojačali sa po jednim Otokarom

The_Dubster

Zvanično - Damy kupio još jedan Cityliner N1217 HDC