Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

Cehajic


Bzzz1

Je li onda testiranje ili neki lizing jer su objavili vise slika tog busa na FB stranici...

Podgora

To je testiranje

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Marko NS

#273
To vecinom nude uvek prevoznicima koji imaju dosta vozila od jednog  proizvodjaca da testira novo vozilo.
Ne znam jel se samo meni cini ili su i drugi primetili da ima nekako male Bunkere naspram starijeg modela  :D

Marko NS

Dunavprevoz Backa Palanka se ponovio sa odlicnom novom Setrom 516 HD/2 i dolazi jos jedna Setra 500 samo ne znam jos koji tacno model  :D

Aleksandar97

Na carini je druga Setra S516HD.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока


The_Dubster

prema unutrašnjosti, rekao bih da se pripremaju za Flixbus?

The hicMe

Lasta je u zadnjih mjesec dana kupila novih 25 Maz i 40 Otokar Kent C.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Aleksandar97

Što se tiče Otokara uzeli su 4 Kenta C zglobna crvene boje i 2 Territa bele, za sada. Videćemo da li će ih još stizati.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока


The hicMe

Zar nije trebalo da im stigne 25 solo i 40 zglobnih autobusa?  
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko NS

Cisto sumnjam da ce Dunavprevoz voziti za Flixbus , kao prvo nema ih na sajtu da su partneri a i jos koliko znam nije jos zakon u Srbiji promenjen da se moze voziti po modelu Flixbusa.

The_Dubster

Može li ekipa iz i oko Žepča provjeriti ko je to kupio Neoplan Cityliner N1216 HD tamo?

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

mate

Upravo to, bijeli 1216 presao s HR na BiH table, vidio sam ga za vikend na ZG-ZE u Zgb

Irizar Century

Centroprevoz Goražde se ponovio Otokarom a Iso Comerc Cazin Man Lions Coachem R08 koji ima masku od Tourlinera
Armin Vučić