Prinove u firmama (2017-2021)

Autor The_Dubster, 04 05, 2017, 20:41:08 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417


Marko NS

Arriva SLO dobila 4 nova MAN Lions Coacha, koliko vidim nema sloge oko porudzbina u SLO vlada MAN , u HR vlada VDL  a u SRB vlada Mercedes srecom  :)

Daniel12

#1397
Slabo vidiš Arriva Slovenija je dobila više mercedesov nego manov plus za  Arrivu Srbiju sve odluke donosi Ljubljana.

makljen1123

Mozda je neumjesno ali meni je ovo totalno nebitno za ovaj forum ko sta kupuje u Sloveniji.Zar poenta nije za Bih da se objavljuje?

The_Dubster

donekle se i slažem i ne slažem.

prvenstveno je za BiH, pa onda i region. Al šta ćeš kad se kod nas ništa ne dešava :D

makljen1123

Razumije,ali sta nas briga sta ko kupuje u Sloveniji i tako redom u regionu.Najlakse procitati negdije i napisati.Ali ok ,jasno mi je

mate

A jbg, to su vam braća, kako pratite što se u Srbiji dešava, morate i kod zapadne braće... ;D
A i dobar dio vozaca iz BiH vozi te prinove u Sloveniji ::)

makljen1123

Odosmo mi sad daleko,kakva braca,sta je bitno ko je sta kupio u Jagodini ili Beogradu,da su to firme koje ovdije drze linije pa i ok,ali evo primjer sta je botno nama sta Zoran rajzen iz Jagodine ima od prinova,msm da je stvarno besmisleno.Mi ovdije nemam na primijer prinove kod Milinovica sredjene a pricamo o nekima iz regiona.

Marko NS

#1403
Daniel12
U zadnjim nabavkama su dobili od Mercedesa isto buseve ali se radi o Intouro modelu , dok se moja stavka gore odnosila na Turisticke Buseve gde su i zadnjim akvizacijama dobili Manove.
Arriva Srbija sa svojim Direktorima ima u Pozarevcu dali se Ljubljana ili Sunderland pita ja ne znam.

makljen1123
Meni je drago i kad vidim i cujem da neka Beloruska ili Litvanska firma kupi dobar bus tako da eto izvini sto sam objavio to.
I da i ja bi voleo da ima vise slika Bih prevoznika pa onda lepo kreni i ti pa malo slikaj kad se zalazes za to isto, vise uslikaju drugi clanovi izvan Bih, Bosanske prevoznika od tebe .
I onda po tvojoj logici ne treba niko od nas ni da kaci strane prevoznike ovde .

Marko_BL417

Prinova kod jednog privatnog lica iz Banjaluke - VDL Futura, dvoosovinac, 2014. god. Biće regana na Vinel (isto kao i bijelo-zelena Bova Futura što je sad u ZaM Tours - radi se o istom vlasniku).

The_Dubster

ima li slika?

i koje prošli mjesec registrovao u BL Setru 415 GT-HD iz uvoza?

a neko se u Drvaru ponovio sa Sprinterom 516, 2019 godina?

Marko_BL417

Nemam ni slike ni snimak, bus je malo podalje od mene, pa ne da mi se peglat

ja5ko


nick

Svaka cast! U ovo nakaradno doba nije mala stvar...

The hicMe

Ako misliš na ovog sa OLXa to je onaj bijeli sto je sletio sa ceste, nije nikakva prinova.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!