Bakal Touring, Laktaši

Autor Marko_BL417, 29 04, 2017, 23:47:32 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.


The_Dubster


The_Dubster

Postali su relativno čest gost u Sarajevu

setra315gt-hd

Sliku poslao Zeljko


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka


setra315gt-hd

Sliku salje Zeljko
screenshot studio

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka


Semir


Mladen APKD

Specijalka je po svemu sudeći prodana jer na vrata stoji natpis SAŠA TURS a i na prednjoj šajbi više natpisa vanredna vožnja već je neko vrijeme tako slikate ;)

Marko_BL417

#22
Četvrtak pred put u Portorož, pozdrav vozačima!










Slavisa

#23
Bakal ima i mercedesa varia za kojeg niko nezna cak nema ni naljepnice na vratima ali je njihov, i jedan covjek je zaduzen da ga cuva i nonstop je kod njega jer vozi srednjoskolce iz sela gdje se nemoze veliki autobus popeti jer je daleko, covjek iz Bronzanom Majdanu nadomak Banja Luke, kad dodje u moj kraj slika cu ga.

Slavisa


Slavisa

zelio bih ovim putem da pohvalim firmu sto se tice voznog parka i odrzavanja istih, u nedelju 5.5.2019. sam putovao sa 215HD to vozilo je ekstra ocuvano, npr. grijanje je jako dobro, na auto putu jako lijepo ide i nema nekih lupanja sto se tice ispravnosti i jos sto mi se jako svidja ima jako dobru izolaciju jer kad se sjedne na kraj autobusa nema te bucnine kao kod ostalih autobusa u kojim sam se vozio, i bas sam se odusevio jer se na prvi pogled cini ovo nemoze ni 300km napraviti ali sam se bas iznenadio i bas je udobna i kad sam na kraju izasao iz busa rekao sam ovo moze dalje rute raditi bez problema
Donja Gradina, Kozarska Dubica
5.5.2019.

Slavisa

Danas BORKOVICI nadomak BANJA LUKE, VANDREDNA VOZNJA



Slavisa


Marko_BL417


Irizar Century

 

Poslano sa mog SM-J400F koristeći Tapatalk

Armin Vučić