Kreativne slike autobusa

Autor The_Dubster, 28 04, 2017, 22:51:35 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Tema je sređena.


Dakle, suzdržite se postavljanja neuspjelih slika u ovu temu. Na prethodna dva foruma je to itekako bio slučaj. Takođe isto važi i za sektor "Proizvođači".

P.S. Nemojte krivo da shvatite ovu obavijest, nije stvar u kvalitetu slike odnosno da li je slika napravljena aparatom ili telefonom, već je stvar u trudu i kreativnosti.

Ugodan boravak na forumu,

moderator Marko

Irizar Century

[emoji558] [emoji590]


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Armin Vučić

Aleksandar97

Šta je ovde kreativno? Ova tema uopšte nema smisla, objavljuje se sve i svašta...

Marko_BL417

Kreativnost je očito relativna stvar, stvar shvatanja pojednica... Ako mi obrišemo sliku ili je premjestimo u drugu temu, onda bi se mogli naći uvređeni...

Iskreno ni ja ne vidim šta je tu kreativno, napravio sam više ovakvih zumiranih slika i ni jednu ne planiram staviti u ovu temu... Niti je smatram nešto posebno i kreativnom...

Mislim da bi uzrok pretjeranog stavljanja slika u ovu tmu leži u neiskustvu. Nije da oni ne znaju razlikovati običnu sliku od kreativne, nego je njima svaka slika nastala na neki novi način kreativna... Što na neki način jeste, ali nije toliko da bi se mogla postaviti ovdje... Čovjek vjerovatno pravi jednu od prvih zumiranih slika i ona mu izgleda vrh. Pa i meni su prve takve slike u početku izgledale nevjerovane, ali skonto sam kad bih sve takve slike postavljao u ovu temu, u temi prevoznika ne bi bilo ništa...

Cehajic

#19
Može li ova ovdje?


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

mate

#21

The_Dubster

#22
Prije par godina sam imao sličnu sliku i u ljetnom i zimskom izdanju :D
samo mi je žao što danas nisam imao aparat nego mobitel, pa je slika malo siromašnija

Amer

15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

mate


The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

tomo

#26

Servistrans_belmynn


The_Dubster

#28
Evo par iz Praga












The_Dubster

#29
zalazak sunca sa busevima Goyatours