Groblja autobusa

Autor The_Dubster, 28 04, 2017, 22:46:49 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

The_Dubster

aaa onda je ex-Autoherc pa YUprevoz Gacko

Irizar Century

Armin Vučić

The_Dubster

Ovaj jedinstveni Jetliner sa spuštenim prozorima otišao pa-pa....





također iza njega je i Isuzu Turq II od Boksita, isto pa-pa

MustoDoboj

#78


MAN464

Ovo je slikano kod Inđilovića mislim , i onaj Magirus minibus isto, oni su na prodaju čini mi se  :)

Marko_BL417

Jel zna neko ijednu Setru serije 400 ili 500, MAN-a LC II, Tourlinera/Starlinera/Citylinera II ili Tourisma/Travega generacije od 2006 pa na ovamo da je rashodovan(a) zbog kvara odnosno neisplativosti sanacije istog? Ne računam teške saobraćajke (totalke) ili požare

MAN464

E Markane čim se iskuljučio nesreće ima ih 0, što ja znam ima u Autotransu 2 citylinera 2 nažalost oba bila u nesreći sad su za djelove, Jedna Setra415 također za djelove mislim isto nažalost nesreća, PNT Cityliner 2 isto nažalost nesreća, Samoborček ima (ili je imao) jednu 415 hd koja je bila u kvaru u međuvremenu bila donator djelova za druge autoubuse,
Trenutno u APP jedna 519 hd čeka popravak i mislim u PNT isto jedna 431 dt novije euro6 , Uglvanom ti se autobusi rashoduju upravo nažalost radi teških nesreća gdje se pomakne šasija pa je neisplativo to raditi ili je baš velika nesreća ili je požar, sve ostalo se otklanja i popravlja.

E da u APP ima jedna 416 gt hd koja se nažalost bila zapalila i ona je u djelove otišla. 

Primjerice 417 hdh što je u Herc toursu siva je imala nažalost nesreću u bivšeg vlasnika ali je totalno sređena.

Marko_BL417

Aha

Čuo sam da je par trojki rashodivano pa ne znam jel iko rashodovao neku četvorku...

A ta 519-ka, hoće li se praviti ovdje u Hrvatskoj ili u Njemačkoj u Setri?

Marko_BL417

Čiji je ovo Sanos (bio)? I koji je tip? Uhvaćen u okolini Zagreba



Izvor: youtube.com (kanal AutoMarket.hr)

amfan

S14. Dugo je košnica, ko zna čiji je bio u originalu.
Paško @ www.autobusi.org

The_Dubster

nije se dalo bolje slikati iz ove pozicije






fireandice1991

ex. Drinatrans Zvornik

Fotografija je nastala u martu 2021. , tada je bilo samo dva komada ranije ih je bilo i više. Sada su premješteni na jedan otpad malo dalje nije isključeno i da su isiječeni već.


The_Dubster


fireandice1991

Zvornik-Karakaj parking u blizini graničnog prelaza sada u vlasništvu Euro Petrola.