Groblja autobusa

Autor The_Dubster, 28 04, 2017, 22:46:49 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Servistrans_belmynn

Za mene baš tužan prizor, ovaj Neoplan je nekako bio bas u dobrom stanju i aktivno radio do "jučer"...




Irizar Century

Armin Vučić

Manas

Vrlo kratko je radio kod nas. Kad ga je kupio Konjic, ubacili su mu dizelski motor da bi se nakon toga zapalio i tu je zavrsio karijeru. Radio je na prevozu radnika Igmana.

O303_fan

Bila je pojava tad u Konjicu. Mislim da je bio jos jedan, mozda i grijesim. Steta sto je rano zavrsio karijeru.

Irizar Century

Armin Vučić

Marko_BL417

Slikano 2015. na Zlatiboru, Temsa je ex. Croatia Bus, bar tako zaključujem gledajući šemu


amfan

Da, tri CB-ove bile su prodane u Srbiju.
Paško @ www.autobusi.org

Marko_BL417

Na ulazu u Modriču iz pravca Šamca sa lijeve strane (odnosno na izlazu iz Modriče prema Šamcu, ali je iz tog smjera teže uočljiv) stoji jedan kraći autobus, tipa MAN, Marbus, Avtomontaža ili slično. Boja bijela, a na samom dnu postepeno prelazi u narandžastu. Nije rashodovan ali je bez tablica. Koji i čiji je to bus?

The hicMe

Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417

#99
Hvala, evo ga i slikovno, poslali mi Bočcovi momci sa linije. Čiji je bio?






Ljubitelji starih autobusa, uskoro očekujte poslasticu u ovoj temi :)

The_Dubster

Imala je Usora jednog ovakvog prodan nepoznatom licu nama... a onda je bio jedan i kod Petkovića u Doboju... da nije jedan od ta dva?

Također, mislim da je ovakav jedan bio i kod Turbo starta iz Živinica, pa sad....

Irizar Century

#101
Usorin je bio kod Agro Golda ali on ima drugačija svjetla nazad tako da ne vjerujem da je on
Armin Vučić

Marko_BL417

Usorin je više bio smeđ u donjem dijelu i nije imao postepen prelaz tako da ne vjerujem

Manas

Taj od Turbo Starta i dalje vozi po Zivinicama kod nekog privatnog prevoznika.

The_Dubster

jel to onda ovaj od Agro Gold?