Transmont, Kladanj

Autor The_Dubster, 28 04, 2017, 22:42:05 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Manas



Stari autobusi - Istorijski razvoj/facebook

The_Dubster


Hare


The_Dubster

izgleda da je ovdje prinova Temsa Safari ex-Marka tours

Manas

Imaju par svojih Temsi i Mercedesa koji su ispravni ali neregistrovani, tako da sumnjam da bi nesto kupovali.

Marko_BL417

Citat: The_Dubster  u 12 09, 2022, 08:46:23 PRIJEPODNE
izgleda da je ovdje prinova Temsa Safari ex-Marka tours

Teška dezinformacija drug moj. Takve stvari treba dobro provjeriti prije nego što odu u javnost, tim više zato što autobusa ex. Postbus kod nas nema 1-2-3 već mnogo mnogo više.

Naime, Temsa prevoznika Marka Tours je danas uslikana u krugu BL velesajma, gdje inače se parkira - https://postimg.cc/dD7WxMVC

Od foruma koji je nekad bio pun ekskluzivnih, pouzdanih i istinitih informacija, ovaj forum vremenom postade forum nagađanja i umjesto "jel moguće da je" i da se prvo provjeri informacija, odmah se buba nebuloza "izgleda da je". Čast izuzecima, a apsurdno je da takve stvari većinom radi vrh administracije foruma, u želji da nam što prije, pa makar i nepromišljeno donese ekskluzivu - svakako podržavam, ali valja malo provjeriti informacije prije negoli ih plasirate u javnost

The_Dubster

ne znam, zato sam napisao ovdje a ne u temu Prinove i dodao "izgleda" jer zna se da nije svakoj vjerovat.


a  znam da Marka prodaje svoje obje Temse

Marko_BL417

#67
Izvini molim te ako sam malo prenaglio, ali informacije često uzimaš zdravo za gotovo smatrajući svoje izvore pouzdanim :D

P.S. Danas popodne je baš ta zlatna Temsa odvezla vanrednu ispred Merkatora u Boriku

The_Dubster


Manas

Sta trenutno odrzavaju od linija

Marko_BL417


Manas

Prije je bio povratak u 12:45

Marko_BL417

A sad samo u jednom smjeru voze pa nisu stavili kad se vraćaju... To me baš nervira kod redova vožnje, moram gatat i raspitivati se kad je povratak odnekle gdje trebam

Manas


The_Dubster

jel ovo ona 302 što je onda bila registrovana na Vlasenica tours, pa se opet vratila kod njih na rashod?