Marko_BL417

Autor Marko_BL417, 27 04, 2017, 21:49:54 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marko_BL417

Lijep pozdrav Marko_BL sa prošlog foruma, makljen1123 sa pretprošlog, ima prinova u Banjaluci (veliki dio čine Setre serije 400), pa ću to polako postavljati u skladu sa slobodnim vremenom.

The hicMe

Sretan rodjendan Šipka :)
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Marko_BL417


obolstrade

Сретан роджендан колега Марко

Amer

Sa zakasnjenjem sretan rodjendan.  :-\
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

damir050

Sa zakasnjenjem sretan rodjendan  , i od  mene

Marko NS

Srecan Rodjendan i od mene sa zakasnjenjem  :D

Marko_BL417


Marko_BL417

Večeras i narednih dana ću postavljati slike iz koje sam napravio u Crnoj Gori (Herceg Novi, Kotor, Tivat, Budva. Bar i Ulcinj), kao i u Jablanici (prepoznaćete zato što su slikane po noći) u periodu od 1 - 20 avgusta i veoma mali dio čine slike iz Banjaluke koje su nastale krajem proškog mjeseca, a koje ću večeras postaviti.

Marko_BL417

Večeras postavljam slike od petka i subote iz Banjaluke i Prnjavora.

Marko_BL417

Od večeras postavljam slike iz Beograda koje su nastale prošlog vikenda.

Marko_BL417

Slike koje ću danas postaviti su napravljene prethodnih dana u Crnoj Gori.

Marko_BL417

#12
Večeras i narednih dana ću stavljati slike iz septembra, oktobra i novembra. Slike su nastale na teritoriji grada Banja Luka i na teritorijama opština Kneževo, Travnik, Donji Vakuf, Jajce, Mrkonjić Grad, Šipovo, Kupres, Bugojno, Laktaši, Srbac, Gradiška, Kozarska Dubica, Kostajnica, Novi Grad, Prijedor, Sanski Most, Ključ, Stanari, Doboj, Doboj Jug, Tešanj, Teslić, Kotor Varoš, Čelinac i Slavonska Požega.

Još da napomenem da su neke slike sa jednog mjesta slikane u dva različita dana, npr. slike sa AS Donji Vakuf su slikane u septembru kad sam išao iz Travnika, pa ponovo u oktobru kad sam išao sa Kupresa. Dakle nije sve od istog dana.

E ako nekog posebno interesuje kad i gdje je neka slika nastala, slobodno me pitajte u privatnoj poruci.

akz

Javrane ne postoji ti Slavonska Požega...to je samo Požega...

DWProski

#14
Do 1991. je bila Slavonska Požega.