Sjaj, Maglaj

Autor Hare, 26 04, 2017, 09:24:36 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Hare


Sjaj doo za posredovanje, promet i usluge Maglaj
Ulica 1. Marta bb
74250 Maglaj





obolstrade

#1









Amer

Sa Sjajom većinom se vraćam od kuće pa do škole.
Trenutno njegov vozni park se sastoji od većeg broja Iveco Dailya (ima ih više od 7, na boje narandzasta-bjela-crvena-ljubičasta). Pored Dailya, imaju i dva Turbodailya (crveni i bijeli).
Onda imaju tri Isuzua Torquismo (ne znam tačnu brojku boja, ima bijela,ljubicasta i ne znam tacno koja jos).
E sad, dal' imaju trenutno imaju nesto vise u ponudi ili ne, javim vam.


Slikano za Neoplanom, kad sam išo za Travnik sa njima. Fikret (na prvom postu vozač), ne forsira previše njega po pitanju brzine al' ljep je i ovako.  :-*
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

damir fido

Evo od mene iz Tuzle prošle godine a ako nesto nije više aktuelno nek se obriše.








The hicMe

#4
Crna Setra je bez motora ispred garaze parikirana zajedno sa bijelom
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Amer

Zalosno je kako je prije ova firma bila najbogatija ured na ovome području i imala magičan vozni park.
Ured i da nije bilo mini-busova (Iveco Neretva, Mercedesov koji stariji), a sad se jedva drze na ledu.
Mujo ima para za autobuse (znam po priči radnika), medutim niko ne zna šta čeka.  :-\
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

The hicMe

Slusaj lako je kupit autobus, ali nije lako i naci posao za njega. Da ima putnika sigurno ne bi bilo minibusa i kombija, medjutim kao i kod ostalih prevoznika putnika je sve manje tkd shodno tome se i nabavljaju autobusi.
Devojčice, Fiat je automobil, Mercedes je spejs šatl!

Amer


Sa sluzbene stranice njihove sa Facebooka.
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Hare


The_Dubster


obolstrade

#10




Semir


Amer

#12
15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

Amer

15godišnjak na putu da postane Vozač Autobusa, abd.

obolstrade

#14